Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le az embert, ha nem ajnározza a homoszexuálisokat egy, a témával foglalkozó kérdésben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 22:05
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
63%

Nem a pontok alapján kell nézni a kommenteket.

De te miért mondanád már meg másnak, hogy mit csináljon??

Neked sem mondják, hogy fesd be szürkére a hajad, a felét pedig vágd le kopaszra.

2012. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
42%

Civilizált???


szerinted az normális amikor felvonulnak?? És lógatják a farkukat, meg meztelenkednek és a gyerekek meg minden ember azt látja az ablakból??


Most ha valaki Civilizált, értelmes, és ember, és itt él a Földön akkor tudja hogy ez rendellenes!


Aki meleg az maradjon azzal otthon csendben kussban! És ne hozza ki az utcára!


LE LEHET PONTOZNI HAJRÁ! lássuk mennyi b*zi van még!

2012. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
66%

7-es vagyok.

Oké kérdező, a normális válasszal semmi gáz nincs, az egy vélemény, kulturált köntösbe bujtatva, nincs vele semmi baj.

Utolsó: ha csak egy kicsit is érdekelne az, hogy beleláss a meleg kultúrába, és úgy mondj véleményt róla, hogy egyáltalán tudod is, miről beszélsz, akkor tudnád, hogy a melegfelvonulás nem egyenlő a melegekkel. Ez olyan, mintha egy greanpeace lánckikötős akcióból ítélnél el minden olyan embert, aki nem szemetel.

2012. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:
A homoszexualitást mint társadalmi jelenséget ítélem el, nem mint szexuális irányultságot. Véleményem szerint egy kultúrának, egy civilizációnak vagy akár egy nemzetnek nem tesz jót, ha a fiatalságot abnormális (nem sértésként - csak a normálistól eltérő) dolgokhoz szoktatják hozzá, főleg akkor, amikor a demográfiai krízis már amúgy is egy valós veszély. Ami ma megy, hogy a leszbikusság divat lett a lányok körében, az egyenesen szörnyű. A melegfelvonulás meg a jéghegy csúcs. Oké, a rendesek elítélik, de az a több ezer majom, aki felvonulgat, azokat sem lehet figyelmen kívül hagyni, hiszen egy valós problémát képeznek.
2012. márc. 17. 22:25
 15/47 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell semmilyen tüntetés és felvonulás.

Találkozókat pedig lehet szervezni csendben is.

Bár annyi rohad.ék van, aki bántja a másikat, csak mert más.


Én is elborzadnék az utcán, ha látnék két pasit csókolózni. De van fejem és szemem, nem nézek oda.

Most, hogy végig gondolom eléggé megrázna xDD

De joguk van hozzá. Miért kellene elbújniuk a házba?

A pasik is szokták a nőket és vice versa. Akkor bújanak el ők is.

2012. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
21%

7-eske!!

utolsó vagyok!

bocs de nem értek veled egyet! És jogtalanul mondod rám amit mondasz! És nem is érdekel mert a saját véleményemen vagyok és a saját elveimhez tartom magam!

Elég tudnom annyit amennyit tudok a meleg társadalomról.


És kössz de nem is akarok jobban belelátni!


Bocs ha megsértettelek drága :)

2012. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
A heteroszexuális viselkedés a normális, hiszen a faj fennmaradását csak az szolgálja, erről kár vitát nyitni. Amúgy meg azt sem szeretem, ha egy nő és egy férfi falja egymást az utcán.
2012. márc. 17. 22:26
 18/47 anonim ***** válasza:
78%

Sok minden mástól sérül a gyerek lelke, ami a TV-ben és a neten + az iskolában van.

Ha egy fiú a nőkhöz vonzódik, az nem lesz "buz..i" csak úgy.

Szerintem. Vagy akkor az és kész.

2012. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
73%

A faj fenntartás...Akkor miért nem mehetek oda minden nőhöz jól megd..ni az utcán?? Miért nem verhetem szét a paliját, ha én vagyok az erősebb? És az a lényeg, hogy az erősebb szaporodjon?? Gondolom mert nem vagyok állat.

Amúgyis sok az ember...

A hetero a természetes szerintem is, ezt senki nem vitatja. De a másiakt sem kellene üldözni tűzzel, vassal.

Vagy genetika. vagy pszichológia. Ha genetika, ba...va van az egész. A lélkről meg sz..t sem tudunk.

2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
46%

Engem ugyan nem sértettél meg, hanem inkább bemutatkoztál. Nem vagyok meleg, egyszerűen csak idegesít látnom, hogy valaki önmagáért ítél el egy másik személyt. De ugyanígy idegesít, ha feketéket, ázsiaiakat, vagy bárki mást kirekesztenek, azért, ami.

7es

2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!