Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontozzák le az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le az embert, ha nem ajnározza a homoszexuálisokat egy, a témával foglalkozó kérdésben?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 22:05
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy azt nem értitek meg, hogy a melegség nem tanult viselkedés. Én nem hiszek a divatmelegségben sem, akit teljesen hidegen hagy a vele azonos nem, az nem lesz akkor sem meleg, ha ez divat (lenne).


És egyetértek, hogy az utcán nem kell smárolni senkinek, de szerintem jóval több hetero párt láttál már közterületen szinte szeretkezni, mint meleget. És ha séta közben véletlenül megfogom a párom kezét, nem szeretem a "mocskos b...zást" hallgatni. Azt hiszem, ezzel nem ártunk senkinek.


25/F

2012. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Sok az ember, igen. Kínában, Indiában, fekete-Afrikában - ahol a homoszexualitás marginális. A "fejlett" országok lakossága vagy stagnál (a bevándorlás következtében), vagy csökken. Ez természetesen nem csak a homoszexualitás népszérűsödésének tudható be, de ez megint más kérdés.
2012. márc. 17. 22:35
 23/47 anonim ***** válasza:
25%

Tehát a megoldás óvszer nélkül d..ni? Vagy mi?

Ott meg terjeszteni az abortusz és az óvszereket?


A melegeknek meg üzenem, hogy azok a beszólgatós nyo.morékok a heterokat is le szokták buz.izni.

2012. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
56%

25/F

Igen!

meg tudnak bolondítani az olyan indokok, hogy a gyerek eltanulja, meg milyen példát lát, ha pl azonos nemű szülők nevelik, vagy akár csak az utcán meglát két fiút kézenfogva. Ez nem oylan dolog, maire a gyereket nevelik, ez adottság, hajlam, genetika, vagy bármi más kérdése, de nem a nevelésé.

Nem tudod azt mondani egy embernek, hogy tanuldd már meg a fiúkat szeretni, mert képtelen rá.

Ezért vannak rengetegen totál eltévedve, és ez a lehető legidiótább indok, amit valaha hallottam.

Ettől függetlenül igen, nyilván kiakadnék, ha két meleg az utcán tapizná egymást. De ugyanúgy kiakadok akkor is, ha egy hetero párt látok így,é s igazad van, 25/F, hogy hetero párt jóval többet látsz.

Nem értem, miért elfogadottabb és kevésbé romlott példa az, ha egy hetero pár majdnem megerőszakolja egymást a 6 éves gyerek előtt, mint az, hogy egy fiú puszit ad egy másik arcára.

2012. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
53%
Ha apuka a kis gyereket többször megerőszakolja, sőt jobbat mondok, ha anyuka, akkor a kislány a nénikhez fog vonzódni?
2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem hittem abban, hogy gépeket lehet nevelni az emberekből, de még soha nem próbáltam. Szerintem egy idő után mindenkinek kinyílik a "szeme". Bár nem tudom, hogy mi az ember és hogy működik az agy meg ilyenek.
2012. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
22%
A homoszexualitás egy betegség. Nem kell bántani őket de védeni sem mert nem egy olyan dolog amire büszkének kellene lenniük. A másik meg amit már te is ismertettél a fajfenntartás.
2012. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Én nem megoldásokról beszélek, hanem tendenciákról. De azért elképesztő, hogy egy normális vitát nem lehet kialakítani ezen az oldalon, mert az ellenkező oldal érzelmektől fűtötten azonnal letámad. Pontosan az ilyenek szoktak lepontozni, mint te, kedves 80%-os.

A kérdésemre így választ kaptam, köszönöm.

2012. márc. 17. 22:43
 29/47 anonim ***** válasza:
57%
Pont én nem szoktalak lepontozni, csak ha bántassz másokat ok nélkül. Én hetero vagyok, mégsem bántok a melegeket.
2012. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen kérdéseknek pedig, hogy miért nem d..öglnek más meg a melegek, szerinted van értelme? Vagy értelme egyáltalán vitazkoni a kérdezővel?

Megoldást nem mondanak, csak hogy írtuk ki a melegeket. És miért pont őket? Miért nem mondjuk őt?

2012. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!