Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vékony/sovány ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vékony/sovány ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés
tudom hogy sok az ilyen kérdés,de fogalmam sincs hogy változtassak magamon...sokat piszkáltak 1-2 évvel ez előtt hogy nagyon vékony vagyok...és még mindig nem tudom el fogadni magam ilyennek..

2012. márc. 17. 22:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/140 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm ne hízz:D

Nagyon jó alakod van, kb az ilyesmi az ideálom;)

2012. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/140 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. anyudnak igaza van. nem vagy túlságosan vékony, messze nem az a kategória, mint az anorexiás lány az általad linkelt képen!!! én 47 kg vagyok és 168 cm, vannak családtagjaim, akik már 20 éve nem tudnak elmenni mellettem anélkül, hogy azt ne mondanák: "nagyon vékony vagy, híznod kéne". Pedig két évtized alatt lett volna idejük megszokni. Én is eszem rendesen. Csak arra figyelek, h 47 kg alá ne menjek soha. Ha még fogyok egy kicsit, akkor tudatosan visszatornázom magam 47-re.


35/N

2012. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/140 anonim ***** válasza:
Milyen vonal? De barmok vagytok. Van egy szép alakod te csaj, ha ez a széria, kíváncsi lennék rád egy kis mozgás után. Csinos vagy.
2012. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/140 anonim ***** válasza:
100%
Engem valamiért nagyon vonzani szoktak a vékony a 30 -as nők:) Hihetetlen, hogy 1-2 milyen jó nő. Persze ez nem függ össze a vékonysággal. Csak ma is láttam egy ilyet:)
2012. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/140 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó alakod van, szeretnék ilyen barátnőt! ;)
2012. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/140 anonim ***** válasza:
69%

Valóban nagyon vékony vagy, és ez nem egészséges még akkor sem ha a média azt sugallja h ez a menő...

Étkezz egészségesen és rendszeresen, járj el mellette edzeni, menj barátnőkkel, úgy még buli is lesz...

Megfelelő étkezés és sport mellett , szedhetsz fel arányosan egy két kilót, és hidd el jobban fogod érezni magad a bőrödben. Kitartás, és fogadd el önmagad.

2012. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/140 A kérdező kommentje:
köszönöm,probálkozom :)
2012. márc. 17. 23:23
 28/140 anonim ***** válasza:
100%
Hát az lehet, hogy Te nem tudod magad ilyennek elfogadni, de én bizony el tudnálak. :) Nagyon szép vagy.
2012. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/140 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta hogy "ez nem sovány"...

Aha, ugyanilyen alakom van, és ezt azoknak mondd akik 8 éven át csúfoltak és kiközösítettek meg anorexiásnak hívtak stb, csakmert ilyen az alkatom, és zabálok (ezmár az...) kétpofára de semmi nem látszik...


Amúgy...Így nézel ki jól, ez vagy te. És szerintem tényleg jó alakod van :D Sok csaj ölne ezért, sok pasi meg ilyen barátnőért :) Lassan énis kezdem elfogadni hogy így nézek ki, mert gondolj bele mennyivel nehezebb fogadnának el így: [link]


16L /jaés hogy lásd hogy a fiús résznél igazamvan -> kapcsolatban másfél éve :D/

2012. márc. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/140 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen utolsó,és minden eddigi válaszolónak.

igen,velem is sokan csufolodtak,igaz régebb még ennél is soványabb voltam..:(

2012. márc. 17. 23:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!