Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan férfi aki kevésbé képes kívánni a barátnőjét a nőgyógyászati szűrések miatt?

Figyelt kérdés
Közvélemény kutatás - Lehetséges?

2012. ápr. 16. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem értem az összefüggést.......
2012. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A nőknek természetesen kellemetlen (már amelyiknek), de gondolom a férfiak sem közömbösek e témával kapcsolatban. Szóval az odáig oké, hogy a barátnője, előtte kitárulkozik, de hogy más előtt is, és hát olyan helyekre is "bekukkantanak" ahol csak a becses családi ékszerével járt. Szóval szerintetek?
2012. ápr. 16. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátom kifejezetten örül annak, hogy rendszeresen járok nőgyógyászhoz. Nagyon éretlenül gondolkodik az, akit ez zavar. Ő felfogja azt, hogy ő csak egy orvos, aki megvizsgál és nem élvezetből matat ott.

Szóval a párom ebben azt látja, hogy igényes vagyok és odafigyelek magamra, ugyanúgy alapvetőnek és hasznosnak tartja, mint azt, hogy minden reggel és este zuhanyzok.


22L

2012. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem ostobaság.:) Ha a férjed urulógusnál járt és "bekukkantottak" a prosztatáját megvizsgálni, akkor ő már a fiúkat szereti? Benned ez merül fel, mint kérdés?
2012. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy van e olyan férfi aki kifejezetten undorítónak tartaná a vizsgálatokat és esetleg feszélyezné a nemi aktusok során. csupán érdeklődtem, köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 16. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
ez egy baromság.. a barátom ezzel egyaltalan nem is foglalkozik :D de igazából nem voltam még nőgyógyásznál, mióta ezzel a barátommal járok, de az exemet nem zavarta....
2012. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem ostobaság ez szerintem és a nyakam rá hogy van férfi akit ez zavar.Nem hinném hogy a nemi életére hatással van de zavaró lehet.Amúgy a többi férfit azért nem zavarja mert direkt nem gondolnak rá.
2012. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mi a fene van ebben zavaró, már bocsáss meg???
2012. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már miért kívánnám kevésbé? :O Örülök, hogy minden rendben volt a vizsgáloton, és egészséges a párom :D
2012. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

gondolom nem mindenkinek esik túl jól, hogy az általa szeretett nőt más is látja meztelenül... szerintem kialakulhat akár még féltékenység is drasztikusabb esetekben.

nem polgárpukkasztónak szántam a kérdést csak érdekelnek egyes emberek reakciói a témával kapcsolatban.

2012. ápr. 17. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!