Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak. Miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whit55 kérdése:

Fiúk/férfiak. Miért vagytok ilyenek?!

Figyelt kérdés

Gondolom minden lány átélte már, hogy milyen, ha bolondítják. Én kifejezetten nem szeretem. Sosem volt szerencsém a fiúknál, talán azért, mert kicsit tartok tőlük, mert könnyedén megbánthatnak, vagy mert tudom jól, hogy aki rendes és őszinte, ritkán akad. Mindig visszautasítottak, így valamilyen szinten belém "rögzült", hogy nekem talán jobb a magány, mint egy társ. A hiányérzet pedig szerintem mindenkit kínoz.

Tizennyolc éves vagyok és többek szerint kapcsolat hiányban szenvedek. Szűz vagyok, amit nem tartok cikinek, sőt, különlegesnek érzem magam, de ugyanakkor nem eléggé annak, mivel esély nélkül maradtam mindig. Most viszont van egy srác, akivel egy suliba járunk, így a szünetekben ha sikerül is összefutnunk, látom, elkerülni szinte (!) lehetetlen. Rám támaszkodott ha gond volt, de mióta megtudta, hogy ő tetszik nekem, már több, mint egy éve és elmondtam a véleményemet bizonyos dolgokról (b.nőjével voltak gondok) azóta kicsit eltávolodott, de nem tudom miért. (Elmondása szerint nagyon kedvel.) Tapasztalt nővérem szerint csak egy pótlék voltam, akinek elsírhatta a bánatát, de kétli, hogy több lesz e belőle. Őszintén: gyerekes, de már reménykedni sem merek. Ilyenkor ti mit gondoltok, most őszintén:

Vagy csak egy támaszra van szükségetek, akit csak akkor ránthattok elő, ha baj van?

Vagy csak unatkoztok és kell a változatosság?

Idősebb és tapasztalt, megértő férfiak válaszát várom! Köszönöm előre is! :)


2012. ápr. 22. 00:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mert a lányok aztán különbek... ugyanúgy kihasználják ha oda van értük a fiú mint azok a srácok akikről beszélsz. a válasz egyszerű valaki ilyen valaki nem.
2012. ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én 22 éves lány vagyok de annyi lenne a véleményem, hogy te magad hagyod, hogy így bánjon veled stb.

És ne általánosíts nem minden fiú/férfi ilyen. Ugyanúgy vannak számító hülye p*csák is akik kihasználják a férfiakat aztán belé törlik a lábukat! Tehát nem a neme a lényeg az embernek, hanem a személyisége!!! Nem kell ezért lekezelni minden férfit!


Tanács: 18 éves vagy előtted az élet, miért kell ilyeneken agyalni? Lesz más, aki majd megfelel neked, és te is neki! Ennyi

2012. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Egyrészt: nem általánosítok, sajnálom, ha ezt vettétek ki belőle, csupán én csakis ilyen fiúkkal találkoztam. És megjegyzem, így visszagondolva már nevetséges és vállat rándítok rá. Én sem vagyok angyalka, többjében az is megfordul a fejemben, hogy valóban vágyok valakire vagy nekem is kéne egy "pótlék", akire akkor támaszkodhatok, amikor beüt a szar.

Zack Fair, csupán pillanatnyi "kétségbeesésemben" írtam, amit. Ha nem látsz a dolog mögé, szerintem ne is írj semmit. :)

Én is utasítottam vissza másokat, szóval erről ennyit. Kedves héhaver! Tudom én, hogy vannak visszataszító és számító lányok, én ezt nem tagadtam. Nehéz elképzelni, hogy talán én más vagyok, mint a többi? Nincs két egyforma ember. Száz meg pláne! Önmagamat adom és ha bár visszautasítottam én is fiúkat, mégsem próbálkoztam meg velük erősködve, sajnálatból vagy szánalomból! Ezért írtam, hogy idősebb, tapasztaltabb férfiak(!) válaszát várom és örülök, hogy kaptam is párat. Köszönöm a segítséget! :)

2012. ápr. 22. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!