Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után nem akar már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem akar már minden percet a szerelmével tölteni valaki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 6 hónapja összejött valakivel. 1 hónap után már összeköltöztek: pár napig az egyik szüleinél, pár napig a másik szüleinél laknak, a lány csak néha hazamegy a ruháiért, és megy is vissza, vagy a fiú autóval hozza el és mennek is. Szeretnék vele találkozni, de mindig a pasijával van. Most írta át a facebookját hogy "Minden időmet a szerelmemmel töltöm :)". Megbeszéltük hogy valamikor találkozunk, de csak mosolygott, hogy "Hát a szabadidőmben a párommal vagyok, majd esetleg akkor ha a páromnak más dolga lesz..."
2012. ápr. 30. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően az ember inkább csak jobban fog ragaszkodni a párjához, nem kevésbé. De ha a rózsaszín köd leszáll, akkor majd talán észhez tér és a barátaival is fog foglalkozni. Lassan ideje lesz.
2012. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én soha nem akartam minden percem a szerelmemmel tölteni az első nap se. És azóta se. Szükségem van a saját életemre is.
2012. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Áhh de nagyon idegesítő...Már kb a wc-re is együtt mennek, össze vannak nőve. Múltkor is felhívott, beszélgetünk, beszélgetünk, de valahogy mindig a "párom" (mármint az övé) lesz a téma. Eleve ezt a szót sem szeretem, hogy párom.

Amúgy 22 éves.

2012. ápr. 30. 10:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy ha szeretik egymást, és boldogok együtt, akkor igyekeznek minél több időt egymással tölteni. Más kérdés, hogy nagy butaság a lángoló szerelem miatt leépíteni az embernek minden egyéb baráti kapcsolatát. Ha véletlenül nem tart örökké a szerelem, a szakítás bánatát könnyebb elviselni, ha vannak jóbarátok akik segítenek.
2012. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ők együtt is maradnak, mert nagyon szeretik egymást, közösen tervezik az életüket. Azt mondja már tervezik hogy gyerekük legyen, azt is tudják hogy hogyan fogják őket hívni. Azt is mondta megtalálta az igazit, és hogy még soha sem érzett így, soha sem találkozott ilyen tökéletes pasival, minden jó. Szóval szerintem nem lesz ebből szakítás.
2012. ápr. 30. 10:27
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így, ahogy leírtad, sosem normális.
2012. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog a szerelem, jó dolog, hogy megtalálták egymást, de akkor sem szabad elhanyagolni a barátokat. Teljesen megértelek, hogy ez bánt téged.


Főleg azért, mert én is ebben a cipőben járok, tökre eltávolodtam a valamikori legjobb barátnőmtől, mert le se sz*rt sokáig, aztán meg mire kicsit leszállt a rózaszín köd és jobban keresett már engem, addigra már én mondtam le kicsit erről a barátságról. :(


Az meg szerintem tök sértő, hogy akkor ér úgymond Rád, amikor a párjának más dolga lesz. Ezt velem is megcsinálta a barátnőm. Volt egy szabad órája (nem túlzok, írd és mondd: 1 órája), amit külön töltöttek, és odarendelt (volna) az aktuális tartózkodási helyére. Természetesen nem mentem oda. Tegyen már valamit ő is a barátságért!


Nézd, nem tudok neked okosat mondani. :( Próbáltál már beszélni a barátnőddel, hogy ez így nagyon nem oké? Persze nagyon finoman, nehogy azt higgye, irigykedsz. (Ami amúgy tök természetes lenne.) Mondd, hogy tökre hiányzik, és megérted, hogy minden idejét a párjával töltené, de azért Te is szeretnél vele találkozni... ilyesmi. Hátha.


27/N

2012. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ugyanmár, még hogy együtt maradnak életük végéig, meg stb.

most csak elöntötte a rózsaszín fos az agyukat, és nem tudnak tőle gondolkodni :D


amit a barátnőd csinál, az nem normális. hogy tehet olyat, hogy leráz mindenkit a "pááárja" miatt. (már a szó is röhejes egy friss kapcsolatban)


a papám mindig azt mondta: igen szoros barátságnak igen szaros a vége. szóval csak dőlj hátra és röhögj majd a megfelelő időben.

2012. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: igazad van néhány dologban, de szerintem nem értetted meg teljesen a kérdezőt. Neki hiányzik a barátnője, szeretne vele lenni -- így nem lehet hozzáállni, hogy majd jót röhög a végén...
2012. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Nekem feláll a szőr a hátamon az ilyen emberektől komolyan mondom. Annyira...nem is tudom mit mondjak...szánalmas, vagy nem tudom hogy fejezzem ki magam. Mintha nem lennének önálló emberi lények, csak a másik által léteznének, ez nagyon gáz. Nekem is volt ilyen barátnőm, szerettem tényleg, de csak a suliban tudtunk találkozni, azon kívül nem, mert minden áldott nap a pasijával volt. Soha nem tudtunk normális csajos programot szervezni, mert, hogy xy-al leszek...hányingert kapok tőle. Aztán egy idő után nem is hívtam sehova, kerestem "normális" barátokat, akikkel ki is lehet mozdulni. Pasik jönnek mennek, nekem fontosabb az, hogy a barátaimmal is együtt legyek, ők azok akik mellettem lesznek a bajban is, a pasim nem biztos, mert bármikor elhagyhat. Mi lassan 5 éve vagyunk együtt, de megőrülnék ha minden nap találkoznunk kéne...akkor feszült lennék, semmi másból nem állna a kapcsolatunk, mint veszekedésből. Kb. 3 naponta találkozunk és tök jó. Ő dolgozik én suliban vagyok, én találkozom, bulizom a barátnőimmel, ő pedig a munkatársaival megy valahová kocsmázni. Kiengedjük a gőzt, levezetjük a feszkót és ha együtt vagyunk akkor nyugodtak vagyunk, meg kell találni az arany középutat, szerintem nem szabad CSAK az egyiket vagy CSAK a másikat választani kizárólagosan.
2012. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!