Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdemes volt pasival újra kezdeni a kapcsolatot? 16/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

:))! Szorítok:P

Hát ien...nem szabad túl komolyan venni mert nagyon tud fájni egy pofára esés:/

Biztos nagyon szeretheted!:)

2012. máj. 7. 14:22
 22/26 anonim ***** válasza:

Szia, Sziasztok!


Véleményem szerint nem érdemes, csak akkor, ha mindketten rájöttök, hogy egymás nélkül nem megy.


Én 2-szer fáztam rá komolyabb, hosszabb kapcsolatba, de ez van. Majd jönni fog remélem életem párja.


Saját tanulság:


Ne adj mindent oda magadból( 2-szer nekem sikerült ), nem lesz jó vége és ha a kapcsolat véget ér, a te lelked fog jobban szenvedni.



DE... :D majd biztosan jön valaki aki megérdemel :)

2012. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményedet:)!

Remélem,hogy megtalálod aki hozzád illik stb:)!

2012. máj. 7. 15:16
 24/26 guido ***** válasza:

Az hogy kinek adj esélyt az attól függ mennyire szereted és mennyire tudsz megbízni benne már. Ha csak szereted de nem tudsz bízni benne akkor igazából cseszheted az egészet, mert akkor tudod hogy fűvel-fával csalni fog téged, csak Téged néz bokornak.


Amúgy ha gondolod megismerhetnénk egymást azt adok tanácsokat, ha van külön kérdésed :D

2012. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 guido ***** válasza:
Remélem nem tiltottál engem :D Mert hirtelen eltüntél :(
2012. máj. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 azpontkk válasza:

Guido írtam privátba!:)

Hogy mégis mi történt stb. olvad el és majd írj vissza!:)

2012. máj. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!