Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem érdemes volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem érdemes volt pasival újra kezdeni a kapcsolatot? 16/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 13:22
1 2 3
 11/26 guido ***** válasza:

Nem az a kérdés hogy találsz-e valakit, hanem, hogy megérdemel-e Téged :D

Én most lehet elvesztem a barátnőmet mert elhamarkodtam egy döntést és úgy tűnik megfutamodtam előle, azt most hajtok a Szerelmünkért :/

2012. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

:)) Bár már egyre halványabbnak tűnik az esély,hogy valaha is lesz olyan személy aki megérdemel.


Remélem vissza tudod szerezni:)! Soksikert hozzá:)!

2012. máj. 7. 13:46
 13/26 guido ***** válasza:

Hidd el vannak olyanok is csak nyitot szemmel kell járni a világban :D

És merj egy kicsit kockáztatni ;) én is azt teszem. Főleg mert érte lemondtam sok mindenkiről (sok csajt elküldtem a csába mert hűséges vagyok), mert bízom benne, hogy megéri :D

2012. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Hát reménykedem benne,hogy csak még nem találkoztam ilyen sráccal..:)

Kockáztatni pedig..elég nagy elhatározás kell számomra hisz elég félénk lány vagyok.


Remélem nem hiába voltak az áldozataid!:)

2012. máj. 7. 13:57
 15/26 guido ***** válasza:

Kockáztatásra azt értem, hogy próbálj meg kicsit közvetlen lenni, de hagyjad magad kicsit titokzatosnak meg. Mond el a véleményed és ne azt mond amit hallani akar egy pasi. Néha az őszinteség igaz fáj de többet ér és tisztább lesz a lelked, hogy tudod nem hazudtál senkinek.


Ha volt elég az áldozatom, akkor megismerkedhetünk xD

2012. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

értem én:) Megpróbálom megfogadni a tanácsod!

Hahah vicces kedvedbe vagy úgy látom xD

2012. máj. 7. 14:03
 17/26 guido ***** válasza:

Ha most szomorkodom akkor se vagyok előrébb. Mindig mosolyogni kell, még akkor is ha szomorú vagy. Hátha valaki beleszeret a mosolyodba ;)


És nem viccnek szántam :D

2012. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

100%ban igazad van:)


Hát most elmosolyodtam..:)

2012. máj. 7. 14:10
 19/26 A kérdező kommentje:

Amúgy ha megtudtad menteni a Szerelmet értesíts róla:)!

Szívesen végig hallgatnám,hogy sikerült-e vagy sem:)

2012. máj. 7. 14:18
 20/26 guido ***** válasza:

Azonnal Szólok minden esetben :D

De azért remélem jól sül el. Lehet úgy tűnik nem érdekel annyira, de tudod kicsit poénosan is próbálom felfogni, hogy ha úgy lesz ne üssön annyira sziven. De amúgy nagyon szeretem és nem akarom elveszteni.

2012. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!