Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akar összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akar összejönni senki?

Figyelt kérdés

szép vagyok, kedves mindenkivel, vidám, normálisan öltözködöm, sok barátom van, eljárok ide-oda, jó tanuló vagyok, van hobbim, segítek másoknak...

17L


2012. máj. 7. 18:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#9 én is erre tippelek, más már nem nagyon maradt...
2012. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Meg a kávé is drága :D én biztos oda mennék, meg mondanám hogy tetszik és elkérném az e-mailjét
2012. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
nem öltözök kihívóan csak most h meleg volt nem kabátba mentem... :D
2012. máj. 7. 18:48
 14/29 A kérdező kommentje:
és azokkal is kedves vagyok akik nem kedvelnek nem tudom miért ilyen a természetem és azért segítek másoknak meg tudom milyen a padlón lenni... ( de gondolom mindenki tudja...)
2012. máj. 7. 18:49
 15/29 anonim ***** válasza:
nem értem mi lehet a gond,talán nem mernek oda menni hozzád?vagy írtad hogy sok barátod van,lehet hogy mindig velük vagy és nem mernek 6 barátnőd előtt elhívni
2012. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Túl tökéletes vagy.
2012. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Vagy csak annak hiszed magad, és éppen ez a gond.
2012. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nincs több ötletem...

Viszont egy kávéra meghívnálak :-)

Amúgy mi a hobbid?

2012. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
bocs mindenkinek de nem küldök képet meg nem szeretnék itt ismerkedni, én csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért nem jönnek oda a srácok szemtől szembe?
2012. máj. 7. 19:00
 20/29 anonim ***** válasza:
Amíg nem látok rólad képet addig azt tudom mondani hogy lehet hogy csúnya vagy és azért nem mennek oda hozzád a fiúk.
2012. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!