Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem miért nem akar összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem akar összejönni senki?

Figyelt kérdés

szép vagyok, kedves mindenkivel, vidám, normálisan öltözködöm, sok barátom van, eljárok ide-oda, jó tanuló vagyok, van hobbim, segítek másoknak...

17L


2012. máj. 7. 18:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
hat ha nem kuldesz kepet akkor sajna nem tudjuk meg mondani
2012. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Erről a fütyülésről egy szót még. Huszonéves fiatal, elegáns nő vagyok. Soha nem öltöztem kihívóan, én mindig szövetben járok, még farmert sem veszek fel, nemhogy topot meg ilyen divatdolgokat, mégis számtalan példa van rá. Én tiszteletlenségnek tartom.

Szóval nem feltétlenül kihívó vagy ribancos a kérdező.

2012. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

én odamentem már pár lányhoz, de volt hogy nagyon "ki a fax ez itt hirtelen" érdeklődésűek voltak szal inkább, ez a random odamentést inkább hagyom, másrészt egy bombázóról azt feltételezné az ember hogy nehéz elcsábítani mert marha nagyok az igényei, akik bevállalnának egy 10/10 bomba csajt (mármint odamenni simán) azok meg általában bunkók, és csak a discoba vannak :D

vigyorogj rá az emberekre ha rád néznek. Biztos nem te vagy az a vöröske a ballagásomról? :D

2012. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
biztos :)
2012. máj. 7. 19:17
 25/29 anonim ***** válasza:

19:14 én érről a fütyülésről annyit tennék hozzá, hogy huszonéves fiatal, elegáns Férfijú vagyok.

Soha nem öltöztem kihívóan, De szeretem a farmert, :D


Én férfi létemre szintén tiszteletlenségnek tartom azt ha egy férfi oda fütyül egy nőnek.

És ahogy szemlélem a jelenséget ez 80%-ban soha sem működött.


Lehet régen ez jelentett valamit de szerintem egy nőnek a mai világban számtalan más módon fel lehet kelteni az érdeklődését.

2012. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Jó a farmer az én hülyeségem elismerem :D Nagyon utálom, nem bírom magamon elviselni. Hát hol áll az egy csinos kosztümhöz képest? És akkor combnál meg seggnél koptatottak, hogy még nagyobbnak tűnjön, áhh :D

És egyébként tényleg nem válik be a fütyülés, nem tudom mit hisznek, akik ezt művelik.

2012. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
A mai férfiak, bénák. Valami marhaságot bemagyaráztak maguknak a nőkről és nem mernek nyitni senki felé. Ő bajuk, aztán majd itt sírnak, mint a többség, mert ők gyávák és a számukra "alfahímek" viszik a nőt, mert nyitni mernek...
2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nem tetszel, akkor nyilván nem fog fütyülni, tehát nem a kinézetteddel van gond valószínű, egyszerűen besz*riak vesznek körül, jó, nem minden fiú "fél" a szép nőktől, viszont sokan igen.
2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
akár túl szépnek és tökéletesnek tűnsz, így senki nem mer bepróbálkozni.
2012. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!