Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért késhet a menstruációm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késhet a menstruációm? Aggódom!

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, tíz éve menstruálok, a tíz év alatt még soha nem fordult elő, hogy 3-4 napnál többet késett volna a menstruációm. Most már két hete, hogy meg kellett volna jönnie. Semmi előjele nincs, hogy a napokban meg akarna jönni (nincs hasfájás, görcs, hátfájás, pedig ezek mindig gyötörnek). Aggódom, hogy mi lehet az oka, félek, hogy valamilyen betegségről lehet szó. Az elmúlt hetekben a szakdolgozatom és az államvizsgám miatt ugyan meglehetősen sokat idegeskedtem, de máskor is voltak stresszes időszakok, és akkor nem volt ilyen problémám. Nemrégiben voltam beteg is (köhögés, orrfolyás stb.), de pár nap alatt kihevertem, így arra sem tudom fogni, hogy a betegség miatt lenne. Ha van tippetek, hogy mi lehet az oka, legyetek szívesek segítsetek! JA, és mielőtt szajkóznának az unintelligensek: NEM vagyok terhes!
2012. máj. 9. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Stresszes időszak! Nekem egyszer kimaradt.
2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem lehetsz terhes, akkor biztosan a szakdolgozat meg az államvizsga. Lehet te észre se vetted, hogy feszültebb voltál mint máskor, de a tested igen, és így jelez. Szerintem ha 2 hónapig nem jön meg azért menj el orvoshoz. Nem valószínű ilyen korban, de lehet betegség, de a legvalószínűbb, hogy a stressz miatt anovulációs ciklusod volt és azért nem jött meg. Ha ez a probléma és huzamosabb időn át fennáll majd az orvosok tesznek róla, hogy rendbejöjjön.
2012. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idegeskedés és a stressz durván felboríthatja a ciklus rendszerességét. Nem kell aggódnod, meg fog jönni.
2012. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálok megnyugodni, csak hát minél inkább telik az idő, annál jobban idegesít, hogy nem jön meg. Azt hiszem ez egy ördögi kör...:)
2012. máj. 9. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!