Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ey átlagos 30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ey átlagos 30 éves férfi ennyi éves korára hány barátnőn van túl, ebből mennyi volt komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok átlagban egy 30 éves férfi hány nőn van túl és ebből mennyi komoly?


Mindenki életében van komoly kapcsolat és kaland is ezen ideig?


2012. máj. 12. 17:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Persze, de mint írtam is, a válaszokat várom, majd én levonom a következtetéseket.
2012. máj. 12. 18:50
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

off: kalkuláld bele azt is, hogy valószínűleg őszinte és igaz választ az életben sem fogsz kapni az aktuális párodtól!!!

Csak arra koncentrálnak, hogy biztosan megszerezzenek! Na most ha te egy kis csendes, konzervatív, láthatóan hagyománytisztelő lányzó vagy, akkor egy 10-20 nőt megjárt férfi nem fogja ezt neked az orrodra kötni, hanem vagy eltereli a témát, vagy behazudik 1-2-őt.

Ha te egy nagyszájú vagány csaj vagy, aki nem titkolja, hogy sok pasija volt és olyat keresel, akinek szintén van már gyakorlata, akkor ha mégis megcsíp téged egy 30éves szűz (vagy majdnem szűz) férfi, akkor biztosan nagyzol egy 5-10-et legalább, már ha elárulja.

Szóval úgy működnek, hogy megfigyelnek téged, és eszerint színészkednek. De a többség simán odamondja a 10 fölötti számot, mert ugye azt hiszi attól menő... Kevés az őszinte ember.

2012. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én férjem 34 éves és rajtam kívül egy szexuális kapcsolata volt, fiatalabb korában meg volt kb. 5 barátnője, de nem jutottak el a szexig.
2012. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Bár nekem lenne egy ilyen párom.
2012. jún. 2. 16:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a férfit, hogy nála konkrétan hogy volt.
2012. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én még "csak" 29 vagyok, de az már 30 körülinek számít. Nekem eddig 1 barátnőm volt, de az se volt túl komoly kapcsolat. (4 hónapig tartott). Ennek már 3 éve. Azóta meg keresgélek, és próbálok nyitott szemmel járni, de még nem jött össze azóta újabb kapcsolat.
2012. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!