Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tolt ki velem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolt ki velem ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Meg vagyok győződve, hogy barátnő és feleség nélkül kell leélnem az életemet. Ha 24 évig nem volt benne részem, utána se lesz. Csak pisálásra teremtette a f*szomat a Sors, a két golyómat meg dísznek.
2012. máj. 12. 19:20
1 2 3
 1/22 Panda Péter ***** válasza:
95%
ha még sok ilyen rinya-kérdést el kell olvasnom, leugrok egy hídról.
2012. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Jól látod egy nőnek semmi sem jó. :S
2012. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 ASOT ***** válasza:

panda péterrel értek együtt megint :)


amúgy azért tólt ki veled ennyire az élet mert még nem énekelted el velünk a "panda péter tánc" éneket.


ha elénekelnéd velünk már is jobb lenne! :)

2012. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Minden nőnek az jó, ha túlon túl feminim az adott illető, bőrdzsekit hord, zselézi a haját, megállás nélkül rizsál mindenféle f*szságról...
2012. máj. 12. 19:27
 5/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk a megállás nélküli rizsát énse csípem :|

ő rizsálhat, de én nem fogok azért sem ...

2012. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Te lehet nem csíped, de én úgy látom, hogy a nők túlnyomó többsége erre gerjed. Meg arra, hogy legyen jártas az illető a kámaszutrában, mert a tapasztalatlanokat gyűlölik. Amelyik nő normálisabb, az már régen elkelt, nekem meg a nagy büdös semmi maradt.
2012. máj. 12. 19:35
 7/22 Panda Péter ***** válasza:

rinya, unalmas.


hidd el a csajoknak se jön be az önsajnáltatás.

2012. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

vannak azért bőven, mondjuk én válogatós vagyok... (nem külsőben)

de am lenne sok

2012. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem rinyálnék, ha nem lenne miért, de mégiscsak van.
2012. máj. 12. 19:41
 10/22 anonim ***** válasza:

Hány milliárd ember is él a Földön? És ezek minimum fele nő. Na akkor ezek után mondd azt hogy neked a nagy büdös semmi maradt.


(Akartam még néhány okosságot írni de a tapasztalat azt mondja hogy csak a falnak beszélnék - vagy írnék).

2012. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!