Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tolt ki velem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tolt ki velem ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Meg vagyok győződve, hogy barátnő és feleség nélkül kell leélnem az életemet. Ha 24 évig nem volt benne részem, utána se lesz. Csak pisálásra teremtette a f*szomat a Sors, a két golyómat meg dísznek.
2012. máj. 12. 19:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy válogatós? De most komolyan!
2012. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
És ha senki se tud úgy elképzelni, mint potenciális jelöltet?
2012. máj. 12. 19:44
 13/22 Panda Péter ***** válasza:
akkor keresni kell tovább.
2012. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A jellememből adódóan muszáj válogatnom, ha arra kerül sor. Nimfomániás nők élből kizárva, mert nem tolerálnák a tapasztalatlanságot. Szűz is kizárva, mert nekik is a tapasztalt kell. Beszédes is kizárva, mert nem tudok beszélni annyit. És még sorolhatnám...
2012. máj. 12. 19:46
 15/22 anonim ***** válasza:

Válassz félénket ;)

a szűznek nem kell tapasztalt sztem, és a nimfosnak se ...

2012. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Panda Péter ***** válasza:

akkor viszont egy szavad se legyen.


amúgy így még sokkal kevésbé van esélyed bármire, ha ennyire előre beskatulyázol mindenkit.

2012. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De még külső alapján is muszáj válogatnom. Na nem mintha zavarna a vékony alkat, mivel jómagam is az vagyok, de a kicsit teltebb, nagyobb mellű nőket is nélkülöznöm kell, mert ők kellemetlenül érzik magukat vékony férfi mellett. Ettől függetlenül marhára nem értem, miért van egyes teltkarcsúbb nőknek vékony ürgéjük? Ne mondja nekem senki, hogy a szerelem vak, meg hogy ezek az emberek meg tudták kedveltetni magukat.
2012. máj. 12. 19:53
 18/22 A kérdező kommentje:
A félénknek is nagydumás kell, hogy biztonságban érezze magát, és ne unatkozzon.
2012. máj. 12. 19:55
 19/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy vonzó lehetek egy nő számára, mert megvannak bennem a legfatálisabb jellemhibák. :S
2012. máj. 12. 19:56
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor már ne is haragudj de ilyen gondolkodással egyedül is maradsz.
2012. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!