Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a barátnőm. Drogos? Ráadásul kissé érdekesmód kezd viselkedni.

Figyelt kérdés

először is, szögezzük le, rendkívül elkényeztetett lány. egész életében a szülei mindig megvédték, de ő a legapróbb problémákat a világ összeomlásaként élte meg, ha pedig valaki ellentmondott neki, volt hogy megverette.

eleinte igazán gyűlöltem, majd beleszerettem, és jobb ember lett, ennek hatására.

persze, sajnos az egoizmusa megmaradt, és az önimádata is. amolyan "művésznek" érzi magát, besorolja magát a nagy nevek mögé.

viszont az utóbbi időben rájöttem, drogozik. nem tudom, hogy pontosan mit, és hogyan de a hatás egyértelmű.

elkezdtem erről beszélgetni, és arról kezdett el papolni nekem, hogy de ő most mennyire szabad, nincsenek korlátai és gátlásai, múltkor majdnem megverték emiatt.

a lényeg a lényeg, nagyon rossz úton halad, folyton arról papol, hogy ő már közelebb van istenhez, ő már majdnem felemelkedett, és ne merjem meggátolni, mert tönkreteszi az életemet, mert neki ezt "isten" megengedné?

eléggé vakarom a fejem, mert ennek nem lesz jó vége.

azt természetesen tudni kell, ő 16 éves, én pedig 22.

vélemények?


2012. máj. 16. 22:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

nem tudom szebben megfogalmazni, a szülei ritka buták. annyira vakok, hogy azt el se tudjátok képzelni. volt egy exbarátja (ez még abban a szakaszban volt, mikor gyűlöltem), aki egy szerencsétlen, de szerintem jóhiszemű gyerek volt. mikor elszúrt valami dolgozatot az iskolában, vagy épp nem volt kedve hazamenni, sírva hívta fel a szüleit, hogy nem megy most haza, nem mer hazamenni, mert látta az exbarátját a buszmegállóban dühösen fel-alá járkálni. lerakta a telefont, és már nevetett is a barátnőivel, hogy ez marha jól összejött. szerencsétlen exbarátját pedig a szülei folyton zaklatták, hogy mit csinált, nem győzte magyarázni, hogy ott sem volt.

ráadásul van egy testvére, akivel mindig értekeznek, szövetkeznek, hogy milyen történetet találjanak ki a szülőknek, fedezik egymást.

mindenesetre ez régen volt, de kezdem azt érezni, hogy meglehet én is egy olyan balek vagyok/lettem/leszek, mint az exbarátja volt.

2012. máj. 16. 23:13
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Mondom én , meg kell alázni ... Mindenkit meg lehet én ennek nagy mestere vagyok ;D

Az ilyet meg még halál könnyen...

2012. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hím vagyok :D
2012. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
akkor érthető :)
2012. máj. 16. 23:44
 15/23 anonim ***** válasza:
Szeriintem hagyd a csajt, ha zavar a stílusa. Nem kell vitába szállni vele, mert Te jársz rosszabbul. Engedd el és keress egy másikat és kész. Én ezt tanácsolom. Főleg 22 évesen legyen kis eszed.
2012. máj. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ebbe jól belekavarodtál.


Én úgy látom, bármit csinálsz, a verésre már készülj fel.

Ha van rajtad sapka azért, ha nincs, akkor azért.

A helyedben elköltöznék másik városba, vagy ha pesti vagy, a város túlsó kerületébe, és a 16 éves drogos művésznőt hagynám, hogy az élet pofozza szanaszét.

Aki jó nagyra van magával, az már eleve olyan pofonokra számíthat, amitől pár éven belül vagy börtöntöltelék válik, vagy megkéselik, vagy összemegy az egója, és alázatos szürke kisember lesz.

2012. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Beszélj a szülőkkel!
2012. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10perc beszélgetés velem.Ezt a terápiát javaslom a kislány számára.Hidd el utána sírva megy haza.

Én nem vagyok az alázat szobra,sőt néha én is élek a fentebbi kifejezésekkel az emberekre.De emellett nem tűnik úgy hogy ez a lány valahová is tartana...Az hogy kamu "művész" az semmi...

Persze lehet hogy okosabb valamivel az átlagnál(sőt ez valószínű),azonban drogozni csak azért kezdett hogy megmutassa hogy ő mennyivel jobb mint mások (legalábbis én ezt vettem ki a szövegből).Lehet hogy jobbak másoknál az adottságai,de ezzel a kivagyisággal tönkreteszi magát.

Őszintén egy lehetőséged van,próbáld meg kiosztani mint a szart.Vagy megváltozik,vagy szakítsatok.

2012. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Drog?! A piálás már nem is menő? Hova tart ez a világ... És Én még csodálkozok, hogy nem találok magamnak lányt. Ilyen áron nem is kell! :/
2012. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 omba ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a te dolgod volna, hogy megmentsd, - az meg már milyen világ, ahol megveréssel intéznek el emberi problémákat.

Amúgy 16 évesen lehet szimplán is ilyen hülye, mondjuk azért ez elég súlyos.

Ha belegondolsz, 2-3 éves távlatban (hogy messzebb ne is menjünk) - lesz ebből valami komolyan vehető kapcsolat?

2012. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!