Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a barátnőm. Drogos? Ráadásul kissé érdekesmód kezd viselkedni.

Figyelt kérdés

először is, szögezzük le, rendkívül elkényeztetett lány. egész életében a szülei mindig megvédték, de ő a legapróbb problémákat a világ összeomlásaként élte meg, ha pedig valaki ellentmondott neki, volt hogy megverette.

eleinte igazán gyűlöltem, majd beleszerettem, és jobb ember lett, ennek hatására.

persze, sajnos az egoizmusa megmaradt, és az önimádata is. amolyan "művésznek" érzi magát, besorolja magát a nagy nevek mögé.

viszont az utóbbi időben rájöttem, drogozik. nem tudom, hogy pontosan mit, és hogyan de a hatás egyértelmű.

elkezdtem erről beszélgetni, és arról kezdett el papolni nekem, hogy de ő most mennyire szabad, nincsenek korlátai és gátlásai, múltkor majdnem megverték emiatt.

a lényeg a lényeg, nagyon rossz úton halad, folyton arról papol, hogy ő már közelebb van istenhez, ő már majdnem felemelkedett, és ne merjem meggátolni, mert tönkreteszi az életemet, mert neki ezt "isten" megengedné?

eléggé vakarom a fejem, mert ennek nem lesz jó vége.

azt természetesen tudni kell, ő 16 éves, én pedig 22.

vélemények?


2012. máj. 16. 22:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Úristen! És te szeretni tudsz egy ilyen elmebeteget?? Huhh... én már biztos kidobtam volna a francba.
2012. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Menekülj, kutyából nem lesz szalonna. Ilyenkor mindig azt szoktam kérdezni, hogy jól jönne-e neked egy házkutatás otthonra? Netán akarnál tanúskodni a bíróságon a drogügyeivel kapcsolatban? Ha nem, akkor menekülj. Sok mindenre megoldás, hogy szeretem, segíteni akarok neki. De ha valaki drogos, az egészen más.


A másik megjegyzésem nevelési jellegű: ezért kell időben lekeverni a gyereknek egy veszett nagy pofont az első olyan lépésénél, ahol átlépi a határt. Én megkaptam, ember lett belőlem, soha életemben nem próbáltam ki drogokat, nem is hiányzik.


24/N

2012. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szólnék a kedves szüleinek és rájuk hagynám a dolgot. Nekem nem kéne egy drogos egoista hülye pi*csa de ahogy gondolod.
2012. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!