Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogn dönthetném el, hogy kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogn dönthetném el, hogy kit szeretek szerelemmel?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves kapcsolatom, de 1 éve felbukkant valaki az életemben.


Soha senki nem hatott rám a 6 év alatt, ő igen.


Nem csaltam meg a párom, de bánt, hogy állandóan a másikra gondolok, alig várom, hogy felhívjon, hogy lássam.


Viszont, ha arra gondolok, hogy szakítanom kell, akkor meg fáj, eszembe jut a sok együttöltött év, meg hogy alapból nem olyan rossz ember ő.


Kit szeretek? Én már magam sem tudom, hogy lehet ezt a fejben letisztázni? Nem volt még ilyen, ő az első párom. Hónapok óta töröm a fejem, de nem jutok semmire.


2012. máj. 22. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Te tudod, te döntésed. Itt a kereszteződés elötted, most dönthetsz hogy jobbra vagy balra mész.

Lehet hogy tökéletesen igazad van és ez a jó döntés, ki tudja.


Én csak nem ezt gondolom sanszosnak. Persze ettöl még lehet olyan az élet mint a filmeken. Végülis van olyan is aki olimpiát nyert.

2012. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mit érzel sanszosnak?


Nem az a kérdés, hogy a másikkal leszek-e?! Hanem az, hogy szeretem-e még a párom ezek után, vagy csak emberi szeretet miatt vagyok már vele. Nem úgy nézek rá, ahogy egykor.


Azt érzem, hogy az elején imádtam, ő ezek szerint nem, mert akkor nem csalt volna meg. Ma ő ragszkodik hozzám, és már én nem érzem azt, amit akkor.

2012. máj. 22. 11:55
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a kérdés akkor miért kapott főszerepet az 1 éve feltünt Brad Pitt? Egyáltalán hogy keveredett bele a kérdésbe és minek szól a kérdés hogy kit szeretsz?


Tanácsom az hogy állj a párod elé ezzel. Egyrészt mert mert megérdemli a tiszta beszédet, másrészt ezzel magadnak is adsz egy sanszot, lehet ő képes arra hogy visszarántson és újra minden kerek legyen.


De ezt a Brad Pittes részt teljes egészében hagyd ki a beszélgetésböl, minden külső tényező nélkül bizonytalanodtál el.

2012. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Már az ő felbukkanása előtt is bizonytalan voltam, de egy férfi sem hatott rám soha. Ő igen, valamiért.


A párom nagyon jól tudja, sejti, hogy érzelmileg kötődöm a másik férfihoz, ugyanis elolvasta egyszer a telefonomban az ott maradt sms-t. A másik férfinak írtam. Az volt benne, hogy nagyon fontos nekem, de a párom miatt nem lehet, nem ismerhetem meg ahogy szeretném.


Elolvasta, nagyon dühös volt, de annyit mondott erre pár nappal később, hogy tudja, soha nem csalnám meg, bízik bennem, és elnézi, mert szeret.

2012. máj. 22. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!