Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki nem fekszik le szerelem nélkül minden pasival?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször hallom ezt,hogy barátság, eksztrákkal. Hát nekem is ajánlotta már magát lány, de nem fogadtam el, mert erkölcstelennek tartom. Ti hogy vagytok ezzel? (19f)
2012. máj. 22. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én is csak olyannal feküdtem le eddig, akibe szerelmes voltam, vagy legalábbis erős vonzalmat éreztem iránta, amiből később szerelem lett. nem ítélem el azokat, akik érzelmek nélkül is szexelnek, egyszerűen én vagyok ilyen, hogy nekem nem menne :)
2012. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!