Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs más választás. ABORTUSZ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs más választás. ABORTUSZ. Lelkileg, hogy lehet ki birni?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok. Egyedül munka nélkül. Mindig el elítéltem de nincs más választásom. Nem tudnám fel nevelni. Már a gondolattól is rosszul vagyok rettegek tőle. Hogy lehet kibirni lelkileg ???
2012. máj. 26. 20:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
87%

Az egy életképtelen embrió, se agyműködés, se érzelmek... Tönkretennéd, a saját, és a gyerek életét is? Milyen selejt kölykök vannak intézetben... Gyereket az vállaljon aki fel is tudja nevelni, sose értettem azokat, akik gyereket vállalnak, de nem tudnak nekik megadni semmit. Lehet az állatok ezt teszik, de mi emberek vagyunk. Miért lenne bűntudatod? Te védekeztél, nem akartad, az embriónak nincs öntudata, nem fáj neki... Azokkal mi van akik hokiznak? Mennyi élő hímivarsejtet megölnek, nekik nincs bűntudatuk? Pedig azok is élő szervezetek, meg a légy is, csirke is...

Megjegyzem, ha nekem besikerülne, megtartanám! De azért, mert meg tudnám oldani, hogy megfelelő életet biztosítsak ebben a "tökéletes" országban.

2012. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Te el bírnád viselni azt, hogy 9 hónapon át végig viszed a terhességet. Érzed a rugásait. Hallod mikor fel sír a szülő szobán aztán nélküle haza menni?? úgy tellenek az évek, hogy tudod ő valahol van. Nem lehetsz ott az első szavánál az első lépéseinél.
2012. máj. 26. 20:19
 13/62 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz kérdés, és őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél :(


Esetleg keresgélj a neten fórumokat, ahol az abortusz a téma. Beszélgess olyan nőkkel, akik már átélték, ők talán több jótanácsot tudnak adni, mint az itteni válaszolók.


Sok erőt kívánok neked!

2012. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:
Az utolsónak köszönöm szépen. Én arra gondoltam hogy olyanok írnak majd akik átélték már ezt.
2012. máj. 26. 20:24
 15/62 anonim ***** válasza:
15%
Örökbe adni képtelen lennél, megölni nem?
2012. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 lillus0501 ***** válasza:
81%

Ennyi álszentet egy helyen..


Ki lehet bírni, csak iszonyatosan nehéz!

Én megértelek teljes mértékben,keresztül mentem egy ilyenen.

Még mielőtt bárki okoskodna védekeztem (akkor már 2éve rendszeresen szedtem tbl-t nem felejtettem el, nem dohányzom, nem iszok alkoholt, kávét stb..)

mégis teherbe estem 20évesen..

A fiú, aki mellesleg a barátom volt, magamra hagyott, emailt írt, hogy pár év múlva szívesen csinálna,de most még nincs rá felkészülve..

Nekem azon a nyáron jött meg a felvételi papíron, hogy felvettek az egyik egyetemre..

Én akkor döntöttem, néha bánom, néha nem..

Mellesleg, én nem kifogásokat kerestem, és azért vetettem el, hanem mert nem lett volna miből megélnem, és a gyermeket nevelnem.

Szakma nélkül, a szüleim nyakára szültem volna?

Gyerek mellett hogy mentem volna egyetemre? Hm? Koliba viszem magammal? Mellesleg nappalira vettek fel, ahonnan levelezőire csak akkor van átjárás ha van min.2 év gyakorlatod.. És azt is min. 2befejezett szemeszter után lehetett volna kezdeményezni..

Mentem volna albérletbe? Miből?

Diákmunkából nem lehet gyereket nevelni..


Sokan nem gondolkoznak..


Az örökbeadás.. szerintem az rosszabb, mint az abortusz.. kihordod, utána meg lemondasz róla. Tényleg tökéletes megoldás..

Anyaotthon.. és meddig? Az is csak átmeneti állapot..

Attól még jobb anyagi helyzetbe nem kerül..

2012. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mit megölni, mivel még nem is él...
2012. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
77%
Tedd amit jónak látsz. Nem kell a sok erkölcscsőszre hallgatni. Megvannak áldva ezzel. Egy magzat még nem élet. Akik az abortusz ellen vannak azokat is csak addig érdekli a dolog amíg meg nem születik a gyerek. Mindent megtennének egy magzatért, de ha már a világra jött akkor le se szarják. Utána már éhen is halhat felőlük az utcán. Ezzel nem azt mondom, hogy tedd, csak azt, hogy ettől még nem leszel rossz ember.
2012. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 lillus0501 ***** válasza:
80%

Mai napig sokszor elfog a sírás, önkéntelenül megállok a babaruháknál, a rugdalóknál, pedig már 5éves lenne a babám, ha akkor nem vetetem el..

Ez döntés beléd ég..

És mindig benned lesz, nem tudod elfelejteni. de ha találsz megfelelő partnert, és eljön a megfelelő idő feledtetni tudja a multat.. nem egészen, de többnyire :)

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj ezzel kapcsolatban szívesen válaszolok

2012. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
84%

20:25 Teljesen igazad van! Kíváncsi lennék a nagyszájúak közül hányan adnák örökbe a saját gyereküket?? Én még nem kerültem ilyen helyzetbe, de nagyon valószínű, hogy nem tartanám meg, amíg nem teremtettem/teremtettünk neki megfelelő környezetet. Remélem jól döntesz majd. Kitartást kívánok neked! :)

22/L

2012. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!