Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs más választás. ABORTUSZ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs más választás. ABORTUSZ. Lelkileg, hogy lehet ki birni?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok. Egyedül munka nélkül. Mindig el elítéltem de nincs más választásom. Nem tudnám fel nevelni. Már a gondolattól is rosszul vagyok rettegek tőle. Hogy lehet kibirni lelkileg ???
2012. máj. 26. 20:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, akkor nyilván máshonnan állnak rendelkezésedre a szükséges források, gondolom nem a környezeted akarod kihasználni, nem az ő terhükre hozol te döntéseket.

A Kérdezőnek a kérdéséből az derül ki, hogy számára nem állnak rendelkezésre...

2012. jún. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
én szeptembertől elmegyek gyászfeldolgozó csoportba egy pszichológushoz. akkor indul. Szerintem ha nem fogod tudni feldolgozni, merj segítséget kérni. Nekem másfél évembe telt, mire rávettem erre magam, mert ugy éreztem nekem nincs jogom, mert az én hibám...
2012. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!