Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú -lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú -lány barátság?

Figyelt kérdés
Úgy értem ahol az egyik emberke sem érez többet mint barátság
2012. máj. 31. 08:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
miután két különböző nemű ember közti barátságról beszélünk, a homoszexualitás teljesen kizárt. ráadásul nem haverságról, hanem Barátságról beszélünk. a két dolog az én felfogásomban ég és föld. ahhoz, hogy egy férfit érdekeljen egy nő bármilyen témája, nem csak meghallgatás szinten, hanem tényleges érdeklődésről beszélek, vagy egy nőt valóban érdekeljen egy férfi minden dolga, ahhoz akkora fokú szeretetre van szükség, ami ugyanazon nemű emberek között nem működik. pont ez a lényege a férfi nő közti barátságnak, pont ezért működnek akár évtizedekig ezek a kapcsolatok.
2012. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Igen. Azonban tény,hogy az ilyen barátságok nagy részében legalább egyikfél részéről van szexuális vonzalom is. Ehhez azonban két dolgot érdemes hozzátenni. Egyrész azt, hogy kisebb részükben meg nincs szexuális vonzalom; másrészt pedig azt, hogy: "és ha van, akkor mi van?". Tudtommal a barátság szó nem jelenti azt, hogy nem lehet közöttük szexuális vonzalom. Nem feltételezi, de nem is tagadja.
2012. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
en az osszes noi baratnomet kivanom is egyben mivel a legtobbjuk kedves, szep es vonzo. epp azert baratkozom veluk mert szepnek (belulrol) tartom oket es jol erzem magam veluk. a vonzalom az vonzalom... szoval a ferfi-no baratsag magaban hordozza a szeretkezes lehetoseget is nallam ami eleg gyakran elo is fordul.
2012. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem létezik!
2012. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Csak akkor van rá esély ha mind2 fél boldog kapcsolatban él, de akkor sem garantált.


A barátság nem egyenlő azzal,hogy a suliba jót beszélgettek esetleg néha cseten.

A barátság az amikor gyakran eljártok valahova együtt vagy egy kisebb csoportba. Na tegyük fel egy fiú és egy lány szinte minden napját együtt tölti mert olyan jó barát. Ha a fiú meghallgatja a lány "érzéseit" vagy hasonló akkor már biztos okoztál neki pár kidobandó zsebkendőt. Ha az illető a barátja minden szavával egyetért akkor szintén fenn áll a veszélye.

2012. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Költőnő? ***** válasza:
miután lefutották a felesleges kötelező köröket, lehet.
2012. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy nem létezik. Mert egyik fél mindig többet akar. Egyik bnőmnek van egy jóbarátja, az ő részéről szinte már lányként tekint a pasira, viszont a fiú mindig azt mondogatja, hogy a bnőm lesz a felesége :) Vagy említhetném az én esetemet is. Egy fiúbarátom van, de mindig is volt köztünk valami vibrálás, össze még nem jöttünk, mert anno nekem volt barátom, most meg neki van bnője, de szerintem előbb utóbb megpróbáljuk majd párkapcsolati szintre emelni :)

24/l

2012. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
létezik, nekem is van fiú barátom már 8 éve és szerelem nélkül
2012. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Részem is van benne már jónéhány éve.
2012. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Fiú és lány közt létezik.Férfi és nő közt nem.
2012. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!