Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
van még egyáltalán olyan lány akinek nincsenek biszex hajlamai? Aki hisz magában?Aki nem a nála jóval idősebb pénzes,kocsis ra bukik(persze senki sem vallja be de előző kapcsolataiba a pasi vagy motorozik vagy gazdag vagy pénzes mert az menő).Aki nem éli le az életét facebookon és jelent még valamit számára a szív és nem írja ki minden bizbaszra? Akinek nem a meztelencsigák tetszenek(teljesen szőrtelen test)? Akinél a férfiasság nem ott kezdődik hogy +5év(közbe ő meg teljesen gyerekes csak azt hiszi idős kell neki) mennyire izmos vagy mennyi pénze van és mennyire bunkó? ki vagyok kicsit... és nem azért mert csúnya vagyok meg nem tudok csajozni és még nem volt barátnőm.. Azért mert elegem vanhogy mindenhol ez megy és a barátnőimről mindig kiderül pár héten belül hogy nem hisz magában, folyamatosan támasztani kell, emiatt nem őszinte, gyerekes.... Nem, nem sok az igényem, ezek a néhány dolog alap kéne hogy legyen, nem én kérek sokat, a társadalom változik undorító irányba. Kb. 0,01% a magyar lányoknak szerintem ilyen de azok meg vagy párkapcsolatba vannak és boldogok, vagy el vannak dugva.. 21F voltam
2012. máj. 31. 19:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és miért vagytok belehabarodva és mondjátok a színészekről hogy ők eszméletlen jó pasik, mikor nem is ismeritek hogy milyen? lehet hogy ver,kokainozik és atom bunkó... Ja akkor most a külső számít vagy a belső? Hogy lehet valaki szerelmes abba akit nem is ismer csak látta, mert amit eljátszik szerep se ő..
2012. máj. 31. 19:41
 2/17 anonim ***** válasza:

Oopsz... O_o

Jól szólsz kolléga!

Én ezért választottam egy csöppet idősebb hölgyet. Már nem gyerekes és tudja mit akar. És meg is szerzi... :D

2012. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Advocatus Diaboli ***** válasza:
82%

Igen, van ilyen lány, és ez a 1000. "kérdés", amiben egy nagy általánosítás van. Csak azért mert a környezetedben élők ezek szerint (nagy valószínűséggel retardáltak) ilyenek, attól még rengeteg sok rendes lány van.

20/F

2012. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak ilyen lányok, csak a mai világban egyre kevesebb ;) De hidd el nem mindenkinek az a fontos, hogy te legyen a zsebed, és hogy 5évvel idősebb legyél, a h*lye p*csáknak lehet :S:S Vannak emberek őszinte érzésekkel
2012. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
-.- te hány éves vagy? sztem 15nél nem több.Mi a gondd azzal ha vkit az idősebb pasik vonzanak? De most lusta vagyok magyarázkodni a női társadalom nevében neked.Sztem te még nagyon gyerekes cagy,különben nem írtál volna ilyen regényt.
2012. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Nagy Nikcsi válasza:
82%
Csak annyit hogy a lányok többsége nem azért szeret bele a színészekbe mert olyan jól néznek ki persze az sem utolsó de az igazi ok az az elvárás ,hogy milyen férfire vágynak , hogy romantikára spontánságra és néha kalandra vágynak
2012. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen általánosítos, de pont azért kérdeztem, hogy meglássam, bebizonyosodik-e az ellenkezője..


Kedves 19:49, az idősebb pasikkal magával nem lenne gond ám nagyon sok családban van válás, vagy hiteltelen az apa. Az ilyen családban felnövő lányok gyenge vagy nem is látnak mintát egy igazi férfire. Az apjuk nem törődik velük eléggé érzelmi szempontból ezért majd választanak egy idősebb csávót ennek kompenzálásához aki akár anyagi téren is "eltartó képes" és majd sírtok hogy csak megdugnak és ilyenek a pasik... persze mi mást akarna egy 25 éves egy 17 évestől szerinted komolyan veszi ? Kétlem. Egyébként ez a póta szerep. Aztán jön hogy külön élettér kell, együtt nem bulizunk nem jelenünk meg. Miért is? Mert melyik lány megy el az apjával kézen fogva szórakozóhelyre? Ha megjelenik meg jó frenkizés a barátnőknek és a külvilágnak hogy ilyen fasza barátom van(aki csak meg akar baszni), majd elérte és dob.

2012. máj. 31. 19:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A biszex hajlam vagy a csupasz test vagy korkülönbség favorizálása miért fáj neked? Ennek mi köze van egy lány belső értékeihez, amiket allítólag te keresel? Ez egy egyszerű ízlés, ami ugyebár neked is van... Már elnézést de lehetnél kicsit elfogadóbb.

A többi pedig csak a szokásos általánosítás és nyafogás. Vannak a fent leírt lányok, vannak olyan lányok akiket te keresel, mindenféle lányok vannak. 7 milliárd ember él a Földön. Ennyi.

20L

2012. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív hozzászólásoknak :)
2012. máj. 31. 19:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Képzeld vannak ilyen lányok de jah ennyi erövel én is kérdezhetném hogy vannak még pasik akik nem a plázacica deszka vékony csajokra buknak? Állandóan csak az kell aki kirakja mindenét és agyon sminkeli magát stb stb ..
2012. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!