Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
van még egyáltalán olyan lány akinek nincsenek biszex hajlamai? Aki hisz magában?Aki nem a nála jóval idősebb pénzes,kocsis ra bukik(persze senki sem vallja be de előző kapcsolataiba a pasi vagy motorozik vagy gazdag vagy pénzes mert az menő).Aki nem éli le az életét facebookon és jelent még valamit számára a szív és nem írja ki minden bizbaszra? Akinek nem a meztelencsigák tetszenek(teljesen szőrtelen test)? Akinél a férfiasság nem ott kezdődik hogy +5év(közbe ő meg teljesen gyerekes csak azt hiszi idős kell neki) mennyire izmos vagy mennyi pénze van és mennyire bunkó? ki vagyok kicsit... és nem azért mert csúnya vagyok meg nem tudok csajozni és még nem volt barátnőm.. Azért mert elegem vanhogy mindenhol ez megy és a barátnőimről mindig kiderül pár héten belül hogy nem hisz magában, folyamatosan támasztani kell, emiatt nem őszinte, gyerekes.... Nem, nem sok az igényem, ezek a néhány dolog alap kéne hogy legyen, nem én kérek sokat, a társadalom változik undorító irányba. Kb. 0,01% a magyar lányoknak szerintem ilyen de azok meg vagy párkapcsolatba vannak és boldogok, vagy el vannak dugva.. 21F voltam
2012. máj. 31. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen! van ilyen lány! :)
2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A 10-esnek igaza van!

Vannak ilyen lányok, de kb. pont annyian mint azok a fiúk akiknek nem az agyon festett és szolizott plázap.csák jönnek be!

2012. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány. És tudtommal nem vagyok eldugva...:D Ja, és párkapcsolatban sem vagyok egy ideje. 24/L
2012. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én a higénés igényességnek eleget teszek, de az hogy teljesen szőrtelenítsem magam az kizárt, egyenesen buz1nak érezném magam. Régen feltételezem voltak biszex hajlamú lányok és fiúk is egyaránt de az hogy egy férfi szőrtelenítette magát szerintem igen kevés lehetett. Régen a férfi, férfi volt. Ez az igazi természet ellenesség és a világ elkorcsusolása, sok MTV, meg filmek és sorozatok amik úgy nevelik már a társadalmat, a fiatalokat jórészt hogy teljesen kilövik az értékek eredetiségét és beraknak valami hányinger keltő valamit.


Kedves 10-es és 12-es. Teljesen igazatok van, persze természetesen nem csak lányokról van véleményem, a fiúkról is. Tapasztalom amit ti, ugyanakkor azok a rétegek azt hiszem megmaradnak egymásnak (két ajtós szekrén+merci-szőke plázacica, erős példaként) Bár szoktak keveredni. Az lehet hogy szépnek találjuk meg én is szoktam de az egy dolog attól még a hideg kiráz hogy én egy ilyennel kapcsolatot létesítsek, az ilyen lányok csak arra valók hogy nézzék őket meg jól...ezt ki is használja a reklámipar és a TV. Én személyeszerint nem szeretem a modell vékonyságot. Nem lehet megfogni semmit a lányon. Érdekes régen a nők termékenységet és életrevalóságot mutattak ha teltebbek voltak, nem voltak dagadtak de rendes alakjuk volt ma pedig mi van az után kell szaladni akinek szúrja a lába a hátsóját? Hol életre való egy ilyen vékony lány a címlapon kívülre amit kb. megvesznek megnézik és kidobják a szemétbe... Ez az én véleményem.

2012. máj. 31. 20:22
 15/17 Marada ***** válasza:
szerintem ilyen nem létezik. :)
2012. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
igen vannak ilyen pasik , én nem szeretem a vékony deszka nőket :))
2012. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A férfiasságnak semmi köze a szőrhöz. Régen azért voltak szőrösek a férfiak mert más volt a felfogás, illetve nem volt annyi lehetőségük szőrteleníteni. Ettől még nem volt jobb a világ akkor. Mi volt régen a férfiasság? Az hogy nem tudott írni-olvasni és nem tekintette a nőt embernek (mint mikor úgy beszéltek, hogy: van két gyerekem -fiúk- meg a lány?)? És mi a természetellenes? Ilyen formán ne menj a boltba mert természetellenes! Egyél füvet meg vadássz az erdőben... Lehet más az ízlésed etéren de vonj már le belőle ilyen messzemenő következtetéseket.
2012. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!