Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit csinálhattunk? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálhattunk? Én sajnos nem igazán emlékszem. (meleg téma)

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli, amire hivatalos voltam én is. Egyik legjobb haverom vidéki, ezért megbeszéltük, hogy nálunk alszik (én amúgy is közel lakom a helyhez). El is mentünk, jöttek a többiek is, nagyon jól éreztük magunkat. Elég rég voltunk már valahol, szóval "picit" felöntöttünk a garatra...

Amikor már kezdtünk elfáradni a sok hülyeségben, mindenki elindult hazafelé. Még jó, hogy nem volt otthon senki, mert elég hangosan érkeztünk meg :) De itt már csak 1-2 részletre emlékszem.

Utána gondolom elaludtunk, de eléggé sokkolt minket a dolog, ahogy reggel találtuk magunkat: ruhák szétdobálva a földön, mindketten az én ágyamban, összeölelkezve.

Nem igazán vágtuk, mi történt az este. Nekem dübörög a fejem, és ő se érzi sokkal jobban magát. El is aludtunk, neki már rég otthon kellett volna lennie, szóval gyors lelépett. Így nem nagyon beszéltünk még róla.

Az utolsó emlékem az, hogy majdnem feldöntöttem egy vázát, mikor hazaértünk... onnantól kezdve pedig semmi.

Most nem tudom, ő mennyire emlékszik - meg hogy egyáltalán beavatna-e, ha netán van 1-2 emlékképe az estéről. Érdekes fejet vágott, az biztos, amikor körbenézett (de azt nem is csodálom). Hogyan jöhetnék rá, mi volt? Semmi arra utaló jelet nem találtam, hogy lett volna köztünk bármi is. Bár alapból az is durva, hogy így keltünk... Tippek?


Normális válaszokat kérek, légyszi segítsetek.

18/F



2012. jún. 16. 17:07
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%
Igazából annyira nem is számít h mibe avatott be.Ha már orál szex történt akkor kívántátok egymást.Itt inkább az számít h éreztek-e valamit egymás iránt.
2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

hát ezjó.:D

egyébként beszélj vele h neked ez tök fura és h ő mit gondol erről az egészről, mert te most elég fura állapotba vagy. :D

2012. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
nah történt valami?
2012. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:

Awwh , ez tényleg nagyon édes :D

Beszéltetek azóta?

2012. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

Hát, azóta nem nagyon emlegettük a dolgot. Találkoztunk persze, de nem kettesben csak társaságban. Ott viszont picit érdekes volt, pl tegnap is... Akárhányszor felé néztem, akkor mindig engem figyelt, aztán gyors elkapta a fejét, elvörösödött és zavartan mosolygott.


Szóval most nem tudom, hogy mi van... Többen is mondtátok, hogy lépni kéne, ne hagyjam annyiban, de ugye azt beszéltük vele h "elfelejtjük" és csak egy kaland volt.

Viszont most meg ilyen furán viselkedik :\


Amúgy.. ma lesz buli megint :DD 'Sajnos' nem alszik nálunk :) De szerintetek csinálnom kéne valamit, vagy hagyjam? Persze ha igen, csak az elején, amikor még józanok vagyunk...

De az vicces volt, amikor ment mindenki haza még tegnap és még egyik haver megkérdezte h naaa ugye várjuk már a bulit?:P Ő meg így először rámmosolygott, aztán a földre nézett és tovább mosolyogva mondta, hogy ja, már alig várom:)


Vélemények? Ez célzás volt?

2012. jún. 29. 19:18
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ennél egyértelműbb célzás nincs is :D:D Tudom, hogy te is tisztában vagy ezzel, csak te most aggódsz, nehogy elcseszd a dolgot vagy leégj.. De szerintem nem fogsz. Szóval nyugodtan csinálj csak valamit! Nem tudom mekkora lesz a buli, vagy milyen és mekkora a társaság, de lehetőleg inkább hívd félre, ha van rá mód! :D Ééés hajrá! Csak józanon, kivételesen ;))
2012. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem direkt akart ő célozni mert fél..de biztos h ő is akar valamit..és az írásod alapján te is:))Szóval hajrá!:))
2012. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Naa? Mi volt a bulin?? :)
2012. júl. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

Húúú hát ilyen nagyobb házibuli volt. Ott találkozott a banda... Az eleje nem indult valami jól:\ Amikor megláttam elkezdtem felé indulni, de hirtelen a semmiből ott termett előttem egy csaj, aki már korábban is bepróbálkozott. Szóval a legjobbkor ugrott elém, elkezdett flörtölni velem meg bújni, hogy menjünk táncolni. Közben a haverom eltűnt... Mondom zseniális :D Finoman leléptem, a csajnak végül is már fel se tűnt nagyon, mert picit sokat ivott.


Amikor egyedül voltam, elkezdtem keresni. Végre megtaláltam a teraszon, illetve inkább már a bazinagy kertben egy hintaágyban. Szépen odahuppantam mellé és megkérdeztem h miért van így egyedül, miért nem bulizik... Erre csak felmutatta a sört és bámult tovább maga elé. Kicsit megijedtem, hogy ebből így mi lesz. Egyszer csak olyan fura éllel a hangjában megkérdezte h én meg miért nem azzal a csajjal vagyok, aki úgy nekem rontott.

Hát erre én totál felvidámodtam, tisztára olyan volt mintha féltékeny lenne :D Nézett is rám, hogy minek örülök ennyire, aztán gondolom leesett neki, hogy kicsit túl számonkérő volt, mert fülig vörösödött :))


Mondtam, hogy nekem nem ő tetszik... Rámnézett, de én csak mosolyogtam. Aztán félre, és megkérdezte h akkor ki. Én meg nem akartam így azonnal letámadni, még mindig nem voltam biztos az egészben, szóval csak elkezdtem így jellemezni :D Azzal vezettem be, hogy eléggé fura érzés, mert eddig mindig a hosszabb hajúak jöttek be, de most egy nagyon rövid hajú személy tetszik... Aztán haladtam tovább, burkoltan leírtam tulajdonképpen. Ő meg egyre inkább mosolygott :)

Mikor végeztem, magától elkezdte mondani, hogy igazából neki is nagyon tetszik valaki és hasonló helyzetben van, mint én... Aztán úgy mint én őt, ő engem írt le szinte :D


Teljesen bezsongtam, ő pedig megkérdezte, hogy nem félek-e ettől az "újdonságtól". Mondtam h nem... csak talán attól, hogy viszonozva lesz-e egyáltalán. Erre elmosolyodott, és lassan araszolva jött felém, aztán hagytam, hogy megcsókoljon :)))


Ennyi a történet, megint mesedélután lett, ne haragudjatok :) Ja, és nálunk aludt végül... ;)

2012. júl. 3. 12:32
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szééééép *.*. Filmet is lehetne belőle csinálni:))

Nagyon örülök nektek.:)

Na, de nem úszod meg:D:P Mi volt amikor nálatok aludt?:DMost jártok, vagy ezt így nem beszéltétek meg?:))

2012. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!