Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit csinálhattunk? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálhattunk? Én sajnos nem igazán emlékszem. (meleg téma)

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli, amire hivatalos voltam én is. Egyik legjobb haverom vidéki, ezért megbeszéltük, hogy nálunk alszik (én amúgy is közel lakom a helyhez). El is mentünk, jöttek a többiek is, nagyon jól éreztük magunkat. Elég rég voltunk már valahol, szóval "picit" felöntöttünk a garatra...

Amikor már kezdtünk elfáradni a sok hülyeségben, mindenki elindult hazafelé. Még jó, hogy nem volt otthon senki, mert elég hangosan érkeztünk meg :) De itt már csak 1-2 részletre emlékszem.

Utána gondolom elaludtunk, de eléggé sokkolt minket a dolog, ahogy reggel találtuk magunkat: ruhák szétdobálva a földön, mindketten az én ágyamban, összeölelkezve.

Nem igazán vágtuk, mi történt az este. Nekem dübörög a fejem, és ő se érzi sokkal jobban magát. El is aludtunk, neki már rég otthon kellett volna lennie, szóval gyors lelépett. Így nem nagyon beszéltünk még róla.

Az utolsó emlékem az, hogy majdnem feldöntöttem egy vázát, mikor hazaértünk... onnantól kezdve pedig semmi.

Most nem tudom, ő mennyire emlékszik - meg hogy egyáltalán beavatna-e, ha netán van 1-2 emlékképe az estéről. Érdekes fejet vágott, az biztos, amikor körbenézett (de azt nem is csodálom). Hogyan jöhetnék rá, mi volt? Semmi arra utaló jelet nem találtam, hogy lett volna köztünk bármi is. Bár alapból az is durva, hogy így keltünk... Tippek?


Normális válaszokat kérek, légyszi segítsetek.

18/F



2012. jún. 16. 17:07
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
De ééédi vagy :)) Csak mondom, hogy ez az össze-vissza 'nem tudom mit akarok' beszéded már így is túlszárnyalta a "nagy heterók" gondolkodásmódját :) Természetes, hogy idegenkedsz a dologtól, de szerintem a lelked mélyén nagyon is örülnél neki... ha összejönne valami :P Sürgősen látogasd meg a barátod! :D Na meg írj majd, hogy mi volt.. kíváncsiak vagyunk ám ;)
2012. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is aranyos vagy :) lehet h tényleg össze-vissza beszéltél az előbb, de ebből már leesett hogy mi a szitu..

amúgy miközben fantáziálgattál, hogy reagált rá a tested magyarul felállt?:D

2012. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 Béla211 ***** válasza:
Amúgy ha te voltál az aktív fél a péniszeden Lehet bélsaras. És szaga is lehet ha nem használtatok óvszert. És nem volt kimosva a srác.
2012. jún. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, matt részegen tapasztalatom szerint nem olyan könnyű "alkotni" az ágyban, szóval én is inkább arra tippelnék, hogy csak összebújtatok, esetleg volt egy kis smár, ilyesmi. Elfojtott biszex hajlamok ilyenkor bizony előtörhetnek az emberből. Nem biztos, hogy a barátod többre emlékszik, lehet, csak megijedt az implikációtól, hogy valamit csináltatok. De mindenképp beszélj vele a dologról.
2012. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet. hogy csak orál volt.:O
2012. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

"Mesedélután" következik, ha nem gond :) Elmentem hozzá, ahogy ígértem...


Anyukája még jó, hogy otthon volt, így ő készségesen beengedett. Ha egyedül lett volna, nem vennék rá mérget, hogy beengedett volna :D

Bekopogtam, de nem jött válasz, szóval bementem. Hallgatta a zenét és feküdt az ágyán. Amikor meglátott, hát az valami leírhatatlan volt.. xD Azt se tudta mit mondjon, én pedig ezt kihasználva megkérdeztem, hogy miért nem reagált a hívásaimra vagy miért nem írt vissza. Erre se mondott semmit, aztán kinyögte, hogy sajnálja, csak nem nagyon tudott mit kezdeni a helyzettel, picit megijedt a dologtól. Erre mondtam, hogy de azért örültem volna, ha legalább megbeszéljük, mivel elég sz@r érzés h azt se tudom mi történt....

Na igen és ekkor bukott le, mert kikerekedett szemekkel kérdezte h tényleg nem tudom?? Szóval megkértem, hogy mesélje el (így utólag lehet megbántam, de van ez így:D)


Elég részletes elemzést kaptam, amit kicsit mondjuk furcsállok is, na de hadd szóljon:

Miután ugye majdnem feldöntöttem a vázát, megindultunk a lépcsőn a szobám felé, ami elég nagy megpróbáltatást jelentett. Én kezdtem tulajdonképpen az egészet: a lépcsőfordulóban nekinyomtam a falnak, és lekaptam. Ő pedig - mivel szintén alig volt magánál - visszacsókolt... Így jutottunk el valahogy a szobámig, utána kerültek le a felsők. Most kicsit cenzúrázok. Szóval a lényeg, hogy később lekerültek a nadrágok is, meg minden. És ahogy valaki írta is, orál volt: ő kezdte.. lesz*pott engem, utána pedig khmm le is nyelte; én csak kézzel csináltam neki, de azt mondta, hogy az is elég érzéki volt >.<" Ezután még csókolóztunk, majd összebújva elaludtunk.


Ez történt az éjszaka alatt. Hát, egy ideig ott ültem, megemésztettem a dolgot... Picit kiakadtam, mert ha már volt egy kalandom fiúval is, örültem volna, ha legalább emlékszek rá (ő elmehet a francba h tudja mi történt:D) Majdnem úgy voltam vele, hogy kérek egy "búcsúcsókot", hogy legalább valami élmény megmaradjon.. de aztán inkább nem. Láttam rajta, hogy így lenne a legjobb, szóval annyiban maradtunk, hogy ez csak egy kis kitérő kaland volt, (elvileg) jó volt és ennyi.


Vélemények? :) A barátságunkra ez mennyiben lesz vajon hatással...? :\

2012. jún. 18. 19:22
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Aaaa minek kell az a cenzúra?! *.*

Amúgy jól gondolom, hogy te másfajta befejezést is el tudtál volna képzelni? :) Lehetséges, hogy ő is... csak mert tényleg elég nagy részletességgel számolt be, meg élvezte is ezek szerint nem kicsit. Lehet h csak nem mert mást tenni, mert félt a reakciódtól.

2012. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

naaa szerintem sokkal jobb lett volna hogyha megtörténik a búcsúcsók...*.* annyira aranyosak lennétek...és akkor megtudtad volna h mit reagált volna

meg am lehet h ő nem is volt annyira beb*szva(mivel emlékezett) és ő mégis csinálta...és ez jelenthet valamit...

meg kitudja nem mondott el mindent...(lehet anál is történt) :))

szerintem a barátságotokra oylan nagy hatással nem lesz.max annyi h így az elején még fura lesz.meg ha együtt elmentek bulizni akko még lehet félni fogtok:D

de akkor te tényleg nem akarsz tőle semmit?:(

2012. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
De... illetve nem tudom mit akarok, de valamit nagyon.. Azóta csak rá tudok gondolni :// Ahh nem jó ez így :( És tényleg mi van akkor, ha nem is mindenbe avatott be?
2012. jún. 20. 13:43
 20/58 Ciana ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg rohadt aranyos :'D

Remélem én is, hogy még valami lök rajtatok, és lesz valami :3

2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!