Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit csinálhattunk? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit csinálhattunk? Én sajnos nem igazán emlékszem. (meleg téma)

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli, amire hivatalos voltam én is. Egyik legjobb haverom vidéki, ezért megbeszéltük, hogy nálunk alszik (én amúgy is közel lakom a helyhez). El is mentünk, jöttek a többiek is, nagyon jól éreztük magunkat. Elég rég voltunk már valahol, szóval "picit" felöntöttünk a garatra...

Amikor már kezdtünk elfáradni a sok hülyeségben, mindenki elindult hazafelé. Még jó, hogy nem volt otthon senki, mert elég hangosan érkeztünk meg :) De itt már csak 1-2 részletre emlékszem.

Utána gondolom elaludtunk, de eléggé sokkolt minket a dolog, ahogy reggel találtuk magunkat: ruhák szétdobálva a földön, mindketten az én ágyamban, összeölelkezve.

Nem igazán vágtuk, mi történt az este. Nekem dübörög a fejem, és ő se érzi sokkal jobban magát. El is aludtunk, neki már rég otthon kellett volna lennie, szóval gyors lelépett. Így nem nagyon beszéltünk még róla.

Az utolsó emlékem az, hogy majdnem feldöntöttem egy vázát, mikor hazaértünk... onnantól kezdve pedig semmi.

Most nem tudom, ő mennyire emlékszik - meg hogy egyáltalán beavatna-e, ha netán van 1-2 emlékképe az estéről. Érdekes fejet vágott, az biztos, amikor körbenézett (de azt nem is csodálom). Hogyan jöhetnék rá, mi volt? Semmi arra utaló jelet nem találtam, hogy lett volna köztünk bármi is. Bár alapból az is durva, hogy így keltünk... Tippek?


Normális válaszokat kérek, légyszi segítsetek.

18/F



2012. jún. 16. 17:07
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom a végére megkönnyeztem:)
2012. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 FDra ***** válasza:
100%

Te hülye mázlista... mint valami tündérmese, én is ilyen sztorira vágyok :D


Gratulálok nagyon, legyetek boldogok!

18/F

2012. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Ciana ***** válasza:
100%
Grat :3
2012. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
88%
Nekem most az jutott eszembe, hogy ugye te kiverted neki..és akkor az övé hova lett?:D xD
2012. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép történet :)

Máris jobb napom lett! :)

2012. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, ez tényleg gyönyörű.:D Legalább ezért megérte erre az oldalra járni.:D

Tényleg meseszerű, irigykedek is.:D

2012. júl. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim válasza:
100%
Filmbe illő jelentek. :) Gratulálok :-) Előtte nem vonzódtál a fiúkhoz?
2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
hm.. Ha ez a történet igaz volt akkor sok sikert kívánok nektek, ha nem volt igaz akkor mindenképp menj filmrendezonek forgatókönyv írónak :-) :-) amúgy ary a történet nagyon.
2012. júl. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim válasza:
tényleg egy ro__dt mázlista vagy!!!! áááá bár én lennék 17 évesen a helyedben.. :D ááá nah de téll mesélj mi volt a nagy buli után.. hálószobatitkokat is kérünk.. :D
2012. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim válasza:

Istenem de édesss!!! :) ahw

Mesélj még!!!!

XD

2012. júl. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!