Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szörös felsötest cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szörös felsötest cikis dolog strandon? ( 24f )

Figyelt kérdés

#strand #szörös felsötest
2012. jún. 18. 16:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, ha egy fiú felső teste szőrös, nem szeretem, ha teljesen sima, az kisfiús. Persze van egy határ, ami már nagyon sok lenne, de egy normális férfi felsőtest szőrös és kész, szerintem vonzó.

Mondjuk egy képet mutathatnál, mert ha megfogalmazódik benned, hogy nem oké, akkor lehet, hogy kicsit soknak tartod(?).

2012. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mert még nem nőtt fel, vagy viván nőtt fel, ahol ilyen drogid mesztelencsiga lányos fiúk vannak, és azt hiszi az a normális. A nők a férfiakat szeretik, a férfi pedig szőrös
2012. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Mások az igényeik...Nekem nagyon viszont nagyon bejön. :)
2012. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Én is fogok strandra menni, nekem is szőrös a felsőtestem ,de pont leszarom, hogy ki mit mond, és gondol ez ügyben. Ha nem teszik egyes embereknek a látvány akkor ne nézzenek oda.
2012. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Sajna én is a gorillák táborába tartozom. Tudom ,hogy ez a test nemi fejlettségét jelzi ,de szerintem már akkor is kellemetlen. Mert oké ,hogy alapvető helyeken borotválkozom ,de most az egész testem nem csupaszíthatom meg..

Sokszor inkább le sem veszem a pólót..

2012. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Nekem bejön :D

20/L

2012. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Én speciel nem tartom gáznak, sőt:) Abból látszik, hogy valaki érett, hogy van szőr a mellkasán, a korombelieknél nagyon ritka, hogy valakinek van (sajnos) 20/l
2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi a szőrös mellkas :)
2012. jún. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
vegyel fel 1 buvarruhat es ne kerdezz tobbe hulyeseget
2012. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Én imádom a szőrös pasikat..:) Mondjuk ha a hát is az, az már kicsit zavaró, de a mellkason kifejezetten szeretem!:) 20L
2012. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!