Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szörös felsötest cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szörös felsötest cikis dolog strandon? ( 24f )

Figyelt kérdés

#strand #szörös felsötest
2012. jún. 18. 16:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
19:39-es. Nem látom be mi a normális... Ezek szerint a férfiaknak meg el kellene fogadniuk ha egy nőnek szőrös a lába? Mivel hogy elvileg az a természetes, a "normális". Akkor most hogy is van ez?
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
43%
Na jó, most erre inkább nem mondok semmit, elég gyerekes hozzáállás ez, már ne is haragudj. De egyszer majd kinövöd.
2012. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy egy egyszerü kiss kérdésböl vita alakulhat ! Várom a további komenteket :)
2012. jún. 21. 15:38
 34/36 anonim ***** válasza:

Gyerekes hozzáállás? Csak azért mert nem tudsz rá mit írni? És egyébként meg alap hogy megvédem magam ha egyes emberek ilyen primitívek tudnak lenni.

És még egy érdekes dolog... itt gyerekes vagyok, meg majd kinövöm, meg én vagyok a hülye kis p.csa, de tapasztalatom szerint élőben a 24-25 évesek korántsem viselkednek a korosztályommal gyerekként.

2012. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hiába péntyegsz tovább, gyerekes a hozzáállásod az élethez, a férfiakhoz és az is az, hogy kiforgatod mindenkinek a mondandóját. Ha neked nem tetszik, akkor így jártál, nézegesd SP-t vagy akit akarsz, de ne csinálj már úgy, mintha te lennél a normális és követendő példa
2012. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Pont azért csinálok úgy mintha én lennék a normális követendő példa, mert hányingert kapok a sok idióta divatb.zitól, a hülyéktől akiknek ez tettszik. És szintén nagyon idegesítő ha valaki rosszul ítél meg.
2012. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!