Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szörös felsötest cikis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szörös felsötest cikis dolog strandon? ( 24f )

Figyelt kérdés

#strand #szörös felsötest
2012. jún. 18. 16:53
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Átlagosan vagyok csak szörös és a hátamon egyáltalán nincs !
2012. jún. 18. 18:37
 22/36 anonim ***** válasza:
Miért az jobb ha a borotválástól tele van az egész hasad szőrtűsző gyulladással? Vagy ha gyantázás közben összesz@rod magad? Én próbáltam mind a kettőt, nem jött be, bár szerencsére nem is vagyok egy yeti, úgy normálisan szőrős.
2012. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös!
2012. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, én gusztustalannak találom. Azt viszont nem tudom megmondani, hogy miért

L/17

2012. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a szőrös a férfias... a csupasz... hát, nem tudni, hogy fiúnak, vagy lánynak készült, hová lettek a hormonjai, amik a nőknek kellenek..:D
2012. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Egyszer balcsin poénból odamentem egy jó pár, dögös,korombeli, huszonéves csajokhoz és kerek perec megkérdeztem, hogy: Lányok! Őszintén! Melyik a jobb, a szőrős vagy a csupasz mellkas? 10 ből 7 csak egyértelműen azt mondta, hogy a szőrös, mert az férfias, 2 azt mondta,hogy teljesen mindegy, mert nem érdekli és csak egyedül egy csaj mondta azt, hogy a csupasz neki jobban bejön. Azóta nem is merül fel bennem, hogy leborotváljam a mellkasomat.
2012. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
25/28nagy osztó vagy eddig a te hozászolásod tetszett a legjobban :)
2012. jún. 19. 08:29
 28/36 anonim válasza:

Nekem is szőrös a mellkasom és a hasam is, de még soha nem mondta egy lány se, hogy nem tetszene neki. A 25-ös válaszolónak pacsi! :D

20F

2012. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A 24-es vagyok.

A világ elb.szott, de én nem mondanám magam annak. Nem kell általánosítani csak azért mert a korombeliek többsége a gusztustalan b.zikra bukik. Ha nem írtam volna oda a koromat fogadok hogy nem osztanátok ennyien. Attól hogy nem szeretem ha a pasim mellkasa olyan mint egy majomé attól még én is úgy gondolom hogy egy férfi legyen férfias. Nekem egyszerűen a szőrös mellkas már átcsúszik a nemtettszős kategóriába. De hát ti úgyis túl f.szák vagytok ahhoz hogy normálisan tudjátok kezelni a véleményemet...

2012. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
19:09 itt azzal van a baj, hogy nem látod mi a normális, pl. úgy beszélsz, mintha a férfiaknak a szőrős mellkas nem természetes lenne ("pasim mellkasa olyan mint egy majomé").
2012. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!