Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tényleg nem vonzó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tényleg nem vonzó, ha egy férfi figyel rátok?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Nehezen találok magamhoz való nőt, de 1 éve találtam.


És próbáltam mindent megadni Neki, mégis egy év után otthagyott a volt barátjáért. Békésen zártuk le a kapcsolatot, nem fordított hátat nekem, nem hagyott magamra.


Mindvégig azt hallottam Tőle, hogy Péter (nevezzük így a volt barátját) ilyen meg olyan volt, és hogy mennyire szereti bennem, hogy én más vagyok, figyelmes, megértő, hogy milyen nagy összhang van köztünk.

És most sem adott semmilyen magyarázatot, hogy miért hagyott ott.


Teljes ürességet érzek. Ürességet, mert nem tudom hogy mit ronthattam el. Túl unalmas voltam neki? (pedig felnőtt nőről van szó, nem tinilányról) eljártunk sok helyre, sok mindent csináltunk, sok élményünk volt.


és ami a legrosszabb: már beleéltem magam, hogy családot akarok vele alapítani.

mondjuk feltűnhetett volna hogy amikor szóba került a házasság, azt mondta nem akar megházasodni (senkivel). és most utólag derült ki, hogy a mostani barátja már 2 éve megkérte a kezét.

nem tudom mit fogok csinálni, ha összeházasodnak...


Ezernyi villámcsapás nem fájna annyira, ha időbe jelezte volna hogy nem engem akar, ha azt mondta volna, hogy velem nem akar majd összeházasodni, ha mondott volna bármilyen okot, ami miatt szakítanunk kell. Hiába kérleltem nem mondott semmit.


Teljes bennem az ürességérzet és elhagyatottság. És már abba se merek belegondolni, hogy mással tervezzek (mert bennem vannak a képek, hogy mi lesz ha nem jön el az esküvőre, vagy esküvő előtt lelép)


köszönöm, hogy leírhattam.

vissza szeretném kapni önmagam, mert ha ez így megy tovább még a végén a munkahelyemről is kirúgnak.


hogyan érjem el, hogy lemondjak a komoly párkapcsolatról ill. a családalapítási terveimről?


2012. jún. 19. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj le a terveidről, csak heverd ki a lányt.

Amúgy, ha nem fog meg, nem az akire vágyom, a csillagokat is lehozhatja sem érdekelne. Még annyi, hogy az életkora nem jelenti, hogy felnőtt, csak azt, hogy nagykorú. Attól még lehet infantilis, stb.

2012. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Te olyan vagy mint az exem,én ezt becsültem is benne.Csak sajnos volt egy idegbeteg része,amivel tönkretett mindent,és szakított.Én is úgy érzem hogy mással már nem fogok tervezni,semmi kedvem hozzá.Meg se fordulna a fejemben,hogy visszamenjek az exhez,ha valaminek vége,akkor vége.Ne sajnáld ha képes volt visszamenni hozzá,nem szeretett akkor igazán.
2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Tudod, aki egy ilyen jó kapcsolatból kilép /ezek alapján/, már bocsánat, de nem normális. A tenyereden hordoztad, szeretted. Ahelyett, hogy megbecsült volna téged ok nélkül lelép... nem is értem.

Ha így viselkedett akkor nem érdemel meg. És, ha 24 évesen.ilyen szándék felmerült benned, komoly, felelősségteljes lehetsz...

És az igenis vonzó, ha a pasim odafigyel rám... ezt a jó szokásodat soha ne add le.

Fel a fejjel.... jobbat érdemelsz! Sok sikert a továbbiakban!

Egy fiatal lány.

2012. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Átérzem a fájdalmad,nekem pár napja lett vége egy több mint 2éves kapcsolatomnak.

Pont az (is) volt a probléma,hogy nem foglalkozott velem eleget,nem csináltunk semmi közös programot csak ha én kitaláltam és tettem is érte..

Ne mondj le egy komoly kapcsolatról és a családalapításról.Jóideig még biztos rossz lesz,de fel a fejjel jönni fog majd más aki mindentéren passzol hozzád.Engem is ez tart egyben.

21l

2012. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem volt túl az exén. Előfordul.
2012. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató hozzászólásokat!


Csak azt tartom félelmetesnek, hogy ismerem magamat, és tudom hogy intenzívek az érzéseim. Ezért ijeszt meg, hogy ahelyett, hogy nagyon szenvednék most csak ürességet érzek. Semmi mást.

2012. jún. 19. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
hát igen, nem volt túl rajta, veled vigasztalódott, aztán füttyentett neki az exe, és már ugrott is. Magát meg azzal nyugtatta, hogy te mennyivel jobb vagy, holott mindig a volt pasiját tartotta "idolnak". Egy évig képes volt veled hazugságba élni, gyenge jellemre utal. Hazudott is neked a családalapítással kapcsolatban. Sajnos a legtöbb ilyen nő hozzámegy az ilyen pasihoz, aki valószínűleg tényleg nem a főnyeremény, csak mert izgisebb, meg totál szerelmes. Aztán jól elbaltázza az életét, mert zsigerből cselekedett és nem ésszel /is/ gondolkozott. Szóval ne sajnáld ezt a határozatlan nőt, felesleges magadat okolni, látható, hogy mindent megtettél, csak egyes nők képtelenek az ilyet megbecsülni!
2012. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, hogy mi lehetett a baja veled. Lehet, hogy nagyon tetszett neki a figyelmed, de más baja volt. Vagy épp ami neked figyelmesség, az neki ráakaszkodás. Találsz majd valaki mást.
2012. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan felemlegette a Pétert, még ha negatív kontextusban is, akkor nem volt még túl rajta. Hiába értékel téged jobban, ha őt szereti... Nem rontottál el semmit, veled próbált túljutni a Péteren, mert az eszével tudta, hogy te jobb vagy, de az érzelmekkel nem lehet küzdeni. Ne ítéld el nagyon, amiért egy hozzá nem méltó embert szeret, hiszen te is pont ebben a cipőben vagy... Majd találsz mást.
2012. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy veled valami baj legyen. Az érzelmeket nem lehet logikusan megmagyarázni. Ha ő úgy érez ahogy, az nem azt jelenti, hogy te vagy rossz. És ő sem az. Senki sem tehet róla.

A figyelmes pasikkal meg nincs baj, csak tudod amit ők természetesnek vesznek az néha már túlzás és ijesztő. Na az senkinek sem kell. Pl. ha állandóan kiszolgálja valaki a nőt, fontoskodik körülötte, óvja a széltől is, nem hagy neki szabadidőt, na az ijesztő és nem jó.

Az pedig már ne haragudj de a te hibád, hogy családot terveztél. Mit gondoltál, viccból mondja, hogy ő nem akar? Ő nem titkolta el. Nem kell feladni a terveidet. Fogsz találni valakit. Azért mert a több milliárd emberből egy nem jött össze, még nincs minden veszve. Sőt semmi se.

2012. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!