Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Tényleg nem vonzó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Tényleg nem vonzó, ha egy férfi figyel rátok?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Nehezen találok magamhoz való nőt, de 1 éve találtam.


És próbáltam mindent megadni Neki, mégis egy év után otthagyott a volt barátjáért. Békésen zártuk le a kapcsolatot, nem fordított hátat nekem, nem hagyott magamra.


Mindvégig azt hallottam Tőle, hogy Péter (nevezzük így a volt barátját) ilyen meg olyan volt, és hogy mennyire szereti bennem, hogy én más vagyok, figyelmes, megértő, hogy milyen nagy összhang van köztünk.

És most sem adott semmilyen magyarázatot, hogy miért hagyott ott.


Teljes ürességet érzek. Ürességet, mert nem tudom hogy mit ronthattam el. Túl unalmas voltam neki? (pedig felnőtt nőről van szó, nem tinilányról) eljártunk sok helyre, sok mindent csináltunk, sok élményünk volt.


és ami a legrosszabb: már beleéltem magam, hogy családot akarok vele alapítani.

mondjuk feltűnhetett volna hogy amikor szóba került a házasság, azt mondta nem akar megházasodni (senkivel). és most utólag derült ki, hogy a mostani barátja már 2 éve megkérte a kezét.

nem tudom mit fogok csinálni, ha összeházasodnak...


Ezernyi villámcsapás nem fájna annyira, ha időbe jelezte volna hogy nem engem akar, ha azt mondta volna, hogy velem nem akar majd összeházasodni, ha mondott volna bármilyen okot, ami miatt szakítanunk kell. Hiába kérleltem nem mondott semmit.


Teljes bennem az ürességérzet és elhagyatottság. És már abba se merek belegondolni, hogy mással tervezzek (mert bennem vannak a képek, hogy mi lesz ha nem jön el az esküvőre, vagy esküvő előtt lelép)


köszönöm, hogy leírhattam.

vissza szeretném kapni önmagam, mert ha ez így megy tovább még a végén a munkahelyemről is kirúgnak.


hogyan érjem el, hogy lemondjak a komoly párkapcsolatról ill. a családalapítási terveimről?


2012. jún. 19. 21:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Több milliárd magyar él Magyarországon?
2012. jún. 20. 05:43
 12/12 anonim ***** válasza:
nem mondtad, hogy csak magyar nőbe tudsz beleszeretni, de amúgy abból is van pár millió, nem kis választék.
2012. jún. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!