Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a csaj. Lelépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a csaj. Lelépjek vagy ne? Segítsek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szerelmesek. Egy suliba jártunk és néha beszélgettünk szóval csak annyira ismerjük egymást. Egy buliban lefeküdtünk és úgy néz ki hogy terhes lett. A szüleink nem tudják de az apja saját kezűleg fog kiherélni ha megtudja és még talán anyám is segíteni fog neki. Nekem nem fekszik a gyereknevelés és semmi ami gyerekkel kapcsolatos. Nem akarom hogyha felnő azt gondolja, hogy mekkora f@szfej faterja van mert otthagyta mert én tudom, hogy milyen apa nélkül vagy szar apával felnőni. Nyáron akartam elköltözni (szüleimmel élek) gondoltam arra hogy lelépek és nem jövök vissza de az mégsem lenne jó ötlet. Azt mondta, hogy biztos hogy megtartja. Fizetek ha muszáj de nekem akkor sem kell gyerek, először fel kellene nőni mert túl gyerekes és éretlen vagyok. Az anyjának hamarosan elmondja mert úgy érzi, hogy ő megértené (az ő anyja is fiatalon szült) de én említeni se merem, csak a tesómnak mondtam el. Most mit csináljak?

Most ne szóljatok be, tudom hogy elkúrtuk.

21/L

22/F


2012. júl. 5. 09:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
80%
Fölös leges azon veszekedni ki tehet róla mert mind2en ugyanúgy hibásak.De azzal teljesen egyetértek hogy együtt csinálták együtt kéne megbeszélni nem a lánynak eldönteni.Abban is van valami hogy nem a tied mert kitudja ... Szerintem is beszéld rá hogy vetesse el mert ez se nektek se gyereknek nem lesz jó.Eleve úgy kezdjen felnőni hogy egy véletlen buli balesete és apja sincs neki . Másod unokatesómnak az apja akkor lépett le miko r4-5 lehet és most hogy 12 éves mégis lehet rajta látni hogy nem volt apja és lelki gondokkal is láthatóan küzd.Azt meg neked kell eldönteni hogy akarsz-e aktív kapcsolatot a gyerekeddel vagy nem ? De egy dolgot semmiképp sem tegyél.Ne lépj le ..
2012. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
73%
a lánynak szíve joga megtartani a gyereket, erről a "kedves apukának" ilyen hozzáállassal nem nagyon van joga lebeszélni. engem is felnevelt az anyám egyedül és még sok más embert. aztán majd ha az apának is benőtt a feje lágya 10-20 év múlva még felveheti velük a kapcsolatot...
2012. júl. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
41%

hagyd ott a csajt a francba!

megérdemli a kis buta liba, ha annyi esze volt, hogy összekúrjon egy ekkora suttyó paraszttal, mint te vagy

2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Diavolino44 ***** válasza:
63%

Szerintem is beszeld ra arra, hogy vetesse el! S lehet ,hogy a lanynak kell ezzel a gondolattal egyutt elnie, de konyorgom, a gyerek jobban megszivja ezt a szituaciot! Ha ket ember huly volt ne egy harmadik szemelyre csattanjon az ostor!!!!

Az anyanak es az apanak kell ezt eldontenie, mi a legjobb ebben a helyzetben!! S tudom paraszt vagyok, de ha van olyan hulye a lany, hogy megtartsa akkor sz@rjal ra! Csinaltass egy apasagit, s ha az eredmenyben te vagy a befuto akkor fizess de azert ne legyen lelekiismeretfurdalasod,hogy mi lesz a gyerekkel!! Te f@sz voltal de mar nem tudsz ezen valtoztatni. De konyorgom legalabb ird le, hogy megszakitssal vedeketetek s igy csuszott be..

2012. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom mit izéltek itt azon, hogy "nem egyedül kellene döntenie".

Nem tudom feltűnt-e, hogy a nő hordja ki a gyereket és ő szüli meg. Tök mindegy, ti mit gondoltok erről, a törvény szerint az apa beleegyezése NEM kell egy abortuszhoz, és az apa kérésére nem lehet egy nőt a műtőbe tuszkolni.

Ezen azelőtt kellene gondolkodni, mielőtt a gumi nélküli farkatokat mártogatjátok vkibe.


Nyilván a lány sem túl eszes, ha védekezés nélkül összefeküdt vkivel. De ő úgy vállalja a következményeit a dolognak, hogy felneveli a kis baklövését. Nem kell leírni, lehet, hogy teljesen jó anya lesz belőle.

És nem lesz minden apa nélkül felnőtt gyerek lelki sérült...


Annyit tudsz tenni, hogy ha nem akarod vele nevelni, akkor szülés után kérsz egy apasági vizsgálatot, ha a tiéd, akkor pedig fizeted szépen a kiszabott tartásdíjat.


Máskor meg legyen annyi eszed, hogy kotont húzol.

2012. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
9%
A lány sem túl eszes ? Nehogy már majd kis szegényt sajnáljuk mert neki kell kihordani meg átélni.Ha már nagyon azt keressük ki a hibás akkor a lány jobban.Ha full részegen lefekszik egy idegennel akinek nevét se tudja se semmi és nem védekezik akkor utána gyerek és azt sem tudja ki az apa az apja meg nem tudja hogy felcsinálta a csajt és éli boldogan az életét.Ez a jobb esett az apa szemszögéből és a rosszabb a mostani.Tehát van 2 esetünk ahol az egyiknél jó az apának szar az anyának a másiknál mind2 szar tehát a csajnak így is úgy szar azaz NEKI KÉNE "JOBBAN" figyelni az egészre mert a tudatlanság miatt az apa élhet boldog életet.És ha már olyan hülye volt a csaj is akkor ne sajnáljuk már a kérdező meg mekkora f*sz hogy ezt csinálta.És ugyanúgy az a gyerek ha a kérdező akkor joga van beleszólni hiába az anyja hordja ki és hiába hogy a törvény se mondja ki de van beleszólása .. És igen csak megint a gyerek szív tehát mindenképp jobb lenne ha elvetetnék és ugyanúgy hibás mind2 fél úgyhogy abba lehet hagyni a drága leányocska sajnálgatását.
2012. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

Nem sajnáltam a lányt.

Csak tudomásul kell venni még szex előtt, hogy a gyerek sorsáról a NŐ dönt. Nem azért, mert így igazságos, lehet ezen vitatkozni, de a törvény szerint így van és kész.

Tehát tök mindegy, hogy ti ezt szemétségnek gondoljátok vagy nem, ez van, ezt kell szeretni.


Ergo nem ártana szex előtt gondolni arra, hogy ha esetleg felcsinálod a leánykát, akkor bizony előállhat ez a nagyszerű helyzet. Hogy te hiába nem akarsz apa lenni, az ő döntése, te meg kussolhatsz.

Ezért kellene annyi ésszel rendelkezni, hogy az ember kotont húz.


A lánynak nyilván nem akkora probléma a dolog, hiszen bevállalja a gyereket.

2012. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
27%
Ez aztán a kva okos logika.. A lánynak nem annyira nehéz csak fel kell nevelni egy gyereket egyedül ha a férfi nem vállalja el kell tartani meg kell teremtenie neki egy otthon megfelelő anyagi háttérrel az apának meg fizetni kell de közel sem annyit mint az anyának.Gratulálok a gondolkodásodhoz utolsó :D
2012. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
72%

Látom nem fogtad fel, amit írtam.

Nyilván nem arra értettem, hogy neki semmi gondja nem lesz a gyerekneveléssel.

Hanem arra, hogy ha már nem megy abortuszra, hanem elvállalja a gyereket, akkor alapból azért ment bele a védekezés nélküli szexbe, mert tudja vállalni a következményeit.

Összejött a gyerek, megtartja és kész.

Jelen esetben a pasinak nagyobb szívás, hiszen ő az, aki egyáltalán nem akart kölyköt.

2012. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Tök mind1 h hogy csináltuk mert úgyis terhes lett. Amúgy volt nálam 2 gumi is de mind a 2 nálam volt másnap. Igazából annyira nem is emlékszem rá csak tudom hogy jó volt. Mind a ketten ugyanannyira hibásak vagyunk. Ő megnézhette volna a zsebeimet én meg ihattam volna kevesebbet. Na de már mindegy.
2012. júl. 5. 11:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!