Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a csaj. Lelépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a csaj. Lelépjek vagy ne? Segítsek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szerelmesek. Egy suliba jártunk és néha beszélgettünk szóval csak annyira ismerjük egymást. Egy buliban lefeküdtünk és úgy néz ki hogy terhes lett. A szüleink nem tudják de az apja saját kezűleg fog kiherélni ha megtudja és még talán anyám is segíteni fog neki. Nekem nem fekszik a gyereknevelés és semmi ami gyerekkel kapcsolatos. Nem akarom hogyha felnő azt gondolja, hogy mekkora f@szfej faterja van mert otthagyta mert én tudom, hogy milyen apa nélkül vagy szar apával felnőni. Nyáron akartam elköltözni (szüleimmel élek) gondoltam arra hogy lelépek és nem jövök vissza de az mégsem lenne jó ötlet. Azt mondta, hogy biztos hogy megtartja. Fizetek ha muszáj de nekem akkor sem kell gyerek, először fel kellene nőni mert túl gyerekes és éretlen vagyok. Az anyjának hamarosan elmondja mert úgy érzi, hogy ő megértené (az ő anyja is fiatalon szült) de én említeni se merem, csak a tesómnak mondtam el. Most mit csináljak?

Most ne szóljatok be, tudom hogy elkúrtuk.

21/L

22/F


2012. júl. 5. 09:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
A 83%-os épp azt erősíti hogy meglegyen :D azaz nem így de szerinte az apa meg se próbálja lebeszélni a lányt arról hogy megtartsa hanem hagyja hogy a lány ezt egyedül eldöntse és felnevelje a gyereket ..
2012. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy meg se próbálja? Minek kell olyat beleképzelni a mondandómba, ami nincs ott?

De te aztán biztos k.vára belelátsz a fejembe és tudod, hogy mit gondolok.

Annyit írtam, hogy jogilag az anya döntése. Megpróbálhatja megbeszélni, sőt próbálja is meg (bár szerintem az is elég etikátlan dolog, hog megpróbálsz vkit rábeszélni, hogy nírja ki a gyereked, de mindegy), de attól még az anya fog dönteni.

És a kérdésben eléggé úgy tűnik, hogy az anya már eldöntötte.

2012. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Diavolino44: ez szerencsére nem így van, az apuci dönthet úgy, hogy nem akarja nevelni a gyereket, ettől függetlenül tejelni fog
2012. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Dumáld rá az abortuszra, semmi haszna sincs 22 évesen egy gyereknek, elássátok magatokat egész életetekre.

Én megmondanám neki, hogy nem érdekel a gyerek, hátha attól megjön az esze.....


Hasznos lenne már egy férfi fogamzásgátló :-)

22f

2012. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Már legalább 500x mondtam hogy nem kell a gyerek de ő akkor is meg akarja tartani. Nem is biztos hogy később akarok majd kölyköt. Ezek után biztos nem mert elment az életkedvem is.
2012. júl. 5. 15:15
 36/42 Én megmondtam válasza:
jó rá.b.a.s...ztá
2012. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Elkúrtátok! Nem kicsit, NAGYON!!! :D


Még el lehet vetetni! Kell egy jó orvos, aki nem sérti meg a méhfalat és nem teszi meddővé szegény kislányt!


Ha ez megvan akkor elmúlt a veszély! Ez 45-60 ezredbe fog fájni, mert ugye ezt szerintem elsősorban neked kéne fizetned ha már a csaj fekszik be a műtétre és nem te!


Elmondani el kéne, mert akkor kaphattok segítséget! A titkolózás nem segít!

Remélhetőleg a csaj sem akarja megtartani mert abban az esetben tényleg rábsztál!!!


28F

2012. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki kussoljon.


Ha a lány meg akarja tartani te pedig nem akkor lépj le.

2012. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Találj ki egy mesét egy súlyos, öröklődő genetikai betegségről, ami a családotokat sújtja és több rokonod meghalt miatta keserves kínok között, aminek bizonyos eséllyel te is a hordozója lehetsz (valami olyat ötölj ki, aminek könnyen utána lehet nézni a gúgliban és akár igaz is lehetne). Ezután lelkiismereti okokra hivatkozva ajánlj fel pénzt, legalább félmilliót (ha kell, majd felveszel hitelt), hogy jobb belátásra térítsed a lányt. Vagyis meg kell próbálni egyszerre alkalmazni a kényszer és a késztetés taktikáját, hogy megváltozzon a "megfelelő döntés"-ről alkotott képe.
2012. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Még egy harmadik lehetőség is van az örökbeadás, de lelkileg nem minden nőnek jön be. Ez attól függ, milyen az ő helyzete és a személyisége. Csak azért írom, mert látom, hogy eddig még nem jött szóba, tehát amikor döntötök, ezt is átbeszélhetitek.


Ezek Őtőle függenek, mert az abortusz is, az örökbeadás is lehet megrázó lelkileg, ez a nő lelkialkatától függ. Az örökbeadás elvileg ,,tiszta'' megoldás lenne (nincs vér, nincs teher, szerető kezekbe kerül), de nem mindenkinek jön be lelkileg. Van akinek nem jön be a dolog (nehéz elengedni lelkileg).


Mindettől függetlenül: ha meg vagytok akadva az átbeszélésben, ekkor esetleg segíthet, ha akár névtelenül is segítséget valakitől, aki ilyen válsághelyzetekhez ért. Úgy könnyebb a lehetőségek átbeszélése. Legrosszabb esetben ha nincs más neten is lehet nézni ilyen családpszichológusokat is, de lehet hogy ingyen s van alapítványoknál, önkormányzatnál. Ezek úgy tudom mind névtelenek, vagyis nem lesz kiadva senkinek, amit ott megbeszéltek.

2012. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!