Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a csaj. Lelépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a csaj. Lelépjek vagy ne? Segítsek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szerelmesek. Egy suliba jártunk és néha beszélgettünk szóval csak annyira ismerjük egymást. Egy buliban lefeküdtünk és úgy néz ki hogy terhes lett. A szüleink nem tudják de az apja saját kezűleg fog kiherélni ha megtudja és még talán anyám is segíteni fog neki. Nekem nem fekszik a gyereknevelés és semmi ami gyerekkel kapcsolatos. Nem akarom hogyha felnő azt gondolja, hogy mekkora f@szfej faterja van mert otthagyta mert én tudom, hogy milyen apa nélkül vagy szar apával felnőni. Nyáron akartam elköltözni (szüleimmel élek) gondoltam arra hogy lelépek és nem jövök vissza de az mégsem lenne jó ötlet. Azt mondta, hogy biztos hogy megtartja. Fizetek ha muszáj de nekem akkor sem kell gyerek, először fel kellene nőni mert túl gyerekes és éretlen vagyok. Az anyjának hamarosan elmondja mert úgy érzi, hogy ő megértené (az ő anyja is fiatalon szült) de én említeni se merem, csak a tesómnak mondtam el. Most mit csináljak?

Most ne szóljatok be, tudom hogy elkúrtuk.

21/L

22/F


2012. júl. 5. 09:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

Még ma is léteznek ilyen hímneműek, mint te?! Nagyon egy roncsolt társadalomban élünk...

Abba azért nem gondolsz bele, hogy ez a nőnek lelkileg és fizikailag is nagyobb dolog?!

Az a gyerek fogantatásától kezdve ÉL, így egy gyilkosság lenne az abortusz, méghozzá családon belüli gyilkosság.

Az abortusz nem csak annyi, hogy kiveszik a magzatot, és kész, hanem lehet, hogy megsértik a nő méhfalát, ezzel necmsak hogy meddő lehet, hanem nagyon fog fájni, lehet, talán ÉLETE VÉGÉIG, másrészt menstruációs zavarokat is okozhat majd a későbbiekben!

Ha meg egyszerűen komplikációmentesen megszüli azt a gyereket, az természetes dolog, így nem lesz semmi baja, és nem lehet úgymond ,,belsőrokkantság" belőle.

És ezekből a terhekből mit vesz át a fiú? Semmit. Csak tutyimutyizik és kész, ahelyett, hogy férfiként viselkedne. Ha elég férfi volt ahhoz, hogy bele tegye a nőbe azt a gyereket, akkor a gyerek vállalásához is férfinak kéne lenni.

Igaz a mondás, egy húszéves nő és egy húszéves férfi rohadt sokban különbözik egymástól. Egy húszéves nő és egy harmincéves férfi már közelebb áll egymáshoz. Sajnos a nők érnek be hamarabb, akik készek vállalni a következményeket, ez esetben a gyereket, a férfiak meg beszari alakok még.

2013. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Végül mi lett aaa kicsivel??
2015. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!