Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a csaj. Lelépjek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a csaj. Lelépjek vagy ne? Segítsek neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk szerelmesek. Egy suliba jártunk és néha beszélgettünk szóval csak annyira ismerjük egymást. Egy buliban lefeküdtünk és úgy néz ki hogy terhes lett. A szüleink nem tudják de az apja saját kezűleg fog kiherélni ha megtudja és még talán anyám is segíteni fog neki. Nekem nem fekszik a gyereknevelés és semmi ami gyerekkel kapcsolatos. Nem akarom hogyha felnő azt gondolja, hogy mekkora f@szfej faterja van mert otthagyta mert én tudom, hogy milyen apa nélkül vagy szar apával felnőni. Nyáron akartam elköltözni (szüleimmel élek) gondoltam arra hogy lelépek és nem jövök vissza de az mégsem lenne jó ötlet. Azt mondta, hogy biztos hogy megtartja. Fizetek ha muszáj de nekem akkor sem kell gyerek, először fel kellene nőni mert túl gyerekes és éretlen vagyok. Az anyjának hamarosan elmondja mert úgy érzi, hogy ő megértené (az ő anyja is fiatalon szült) de én említeni se merem, csak a tesómnak mondtam el. Most mit csináljak?

Most ne szóljatok be, tudom hogy elkúrtuk.

21/L

22/F


2012. júl. 5. 09:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
18%

Én értem csak idiótaság amit mondasz.


Nyilván azért ment bele a csaj a szexbe védekezés nélkül mert tudja mint azt biztosítani amit kell ha gyerek van.És ezt ő pont egy buliban dönti el ahol elég nagy valószínűséggel ittas is :).


Ha nem mondja ki a törvény hanem meglehet beszélni és joga van hozzá még ha "nincs is".Ha az ő gyereke az ő vére és joga van beleavatkozni az életébe.


Az apa szívta jobban.Miért ? Mert fizetnie kell havonta míg ha az anyja megtartja gyereket 18 éves koráig gondoznia kell felnevelni és anyagi hátteret biztosítani.


Gondold már át mit írsz.Egy csomó tiszta alaptalan hülyeség.Meg itt a törvény.Mégis csak az ő gyerekéről ebszélünk ah tényleg az övé.Ilyen erővel minden hasonló helyzetben telibe szarhatná az apa a gyerekét és bűntudat nélkül leléphetne mert a "törvény szerint" kb. semmi köze hozzá.Ismét gratulálok a logikádhoz :)

2012. júl. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
58%

Te nem vagy komplett. De látom veled nem érdemes vitatkozni.

A lány hibázott. Ő azzal vállalja a felelősséget a hibájáért, hogy megszüli a gyereket, akit összehozott.

A fiú annyit tud tenni, hogy fizeti a gyerektartást, ha nem kívánja felnevelni.

De beleszólása abba nincs, hogy mi legyen a sorsa.

Persze, meg lehet beszélni, járhat minden nap az ablaka alá szerenádozni, hogy ugyan kapartassa már ki a gyereket, de ha a lány egyszer nem akarja, akkor nem fogja.

A fejére is állhat meg ugrálhat is rajta, nem fogja tudni a lányt a műtőbe vonszolni.

Innentől kezdve tök mindegy, hogy mi az igazságos, meg az erkölcsös meg az akármi, ha egyszer a lány kezében van a döntés.

Mit nem tudsz ezen felfogni?

2012. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
17%

-.-" oh my god.


Na ne mond már hogy így is úgy is a lány fogja eldönteni .. De ettől még megdumálhatják senki nem mondta azt hogy a fiú fogja eldönteni de ezt ketten kéne meg beszélniük mert ketten kellettek hozzá és ennek következtében kéne a csajnak eldönteni.

2012. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen ketten beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne, de ő fog arról dönteni, hogy megtartja-e vagy sem. Ha úgy dönt, hogy igen, akkor lemondhatsz a gyerekről, és akkor gyerektartást sem kell fizetned.
2012. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
82%

Mondtam én egy szóval is, hogy ne beszéljék meg?

Nem. Akkor min vitatkozol bakker?

Én annyit mondtam, hogy tök mindegy a srác mit akar, a végső döntés a lányé.Melyik részét nem sikerült értelmezned?

2012. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom mit izéltek itt azon, hogy "nem egyedül kellene döntenie".


Szerintem ezzel arra utalsz hogy ne is beszéljenek róla mert úgy is az lesz amit a csaj akar tehát .. :D

2012. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
72%

Mert úgy írtátok, mintha jogilag lenne beleszólása.

De jogilag nincs beleszólása. Le lehet ülni, meg lehet beszélni, de mást nem tud csinálni!

Az van, amit az anya mond.

2012. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Ne itt veszekedjetek.
2012. júl. 5. 11:58
 29/42 anonim ***** válasza:
Apuci ne szólj bele! :)
2012. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 Diavolino44 ***** válasza:

A 83%ossal ertek egyet! Nem KELL megtartani!!!!!!!!!!!!

Ha a no vallaja, hogy megtartja akkor onnantol az o felellosege, mi lesz a gyerekkel. S ha nem vetted volna eszre akkor a kerdezo leirta, hogy az anya igy dontott! Ergo eleg nagy kislanynak erzi magat ahhoz, h 18 eves koraig mind erzelmileg mind anyailag felnevelje egyedul is.

2012. júl. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!