Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak is ugyanúgy fáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is ugyanúgy fáj ha megcsalják, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
Mi nők úgy érezzük, belehalunk. Nagyon fáj, úgy érezzük a szívünket tépték ki. Vajon a férfiak is ezt érzik?
2012. júl. 5. 13:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A nők többsége az első megrázkódtatás után tudni akarja, hogy kivel, mikor, hányszor, hogy néz ki a másik nő? A férfiak is kíváncsiak rá, hogy ki a "vetélytárs", vagy őket ez egyáltalán nem érdekli?
2012. júl. 5. 13:57
 12/22 anonim válasza:

És a férfiak megbocsájtják?


Mivel imádom a feleségem, megbocsátanám neki, ha csak egyszeri alkalomról lenne szó. Ha szeretője lenne mellettem, nem hiszem, hogy tudnék bízni benne később, így akkor nem menne a megbocsátás.

2012. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

egy, a szó valódi értelmében érzéketlen férfinak nem fáj nagyon, de egy érzéketlen nőnek sem. vannak emberek, nők és férfiak egyaránt, akik számára nem nagy dolog a megcsalás


másoknak meg nagyon. és köztük is uolyan arányban vannak férfiak és nők. nem az ember nemétől függ a dolog, hanem a személyiségétől. a párom (férfi) pl azt mondta, h gondolkodás nélkül szakítana, ha megcsalnám, mert nem tudná feldolgozni. tudom, h nem üres fenyegetőzés, komolyan gondolja. ebből a szempontból mi hasonló érzelmi beállítottságúak vagyunk, mert én sem tudnám túltenni magam rajta és valószínűleg részemről is szakítás lenne a vége, ha ő félrelépne. ezért nem is akadtam fenn a kijelentésen. szerintem fair enough...

2012. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Persze, nekünk, férfiaknak ugyanúgy fáj, csak hát a férfinél ez általában kevésbé látványos, kevésbé mutatják ki az érzelmeiket. (nem csak ebben, páromat évekig zavarta, hogy amíg ő a karácsonyi ajándékoknak ugrálva örül, én meg max elmosolyodom - pedig ugyanúgy örülök)

Egyébként meg életemben voltam már a "megcsaló" is, meg a "megcsalt" is, és egyik sem jelentett szakítást, szerintem ez önmagában nem válóok se pro, se kontra.

2012. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Nem érdekelne, hogy néz ki a fickó. Csak a félrelépés oka érdekelne, és hogy hányszor történt meg.

A következő amin elgondolkodnék, hogy mit csináltam rosszul, hogy megtörtént.

2012. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
És hát ja, Kérdező, persze, hogy érdekel... tudod, ha az ember nem ismeri a "konkurrenciáját" akkor hajlamos démonizálni, mindenféle "emberfeletti" tulajdonságokkal elképzelni, amitől saját magát még kisebbségi érzésekbe is kergeti. Amikor megismeri, és rájön, hogy a másik csak pont ugyanolyan ember két füle közé szorult fejjel és földig érő lábbal, rögvest jobban lesz valamivel, mert legalább a kisebbségi érzései elhussannak... (már legalábbis én így vagyok vele)
2012. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És ha már egy férfinek csökken az érdeklődése a nő iránt, mert régóta házasok,( a nő egyáltalán nem elhanyagolt, ápolt, szép arcú, átlagos testalkatú, csak már nem olyan fiatal mint régen)akkor is érdekli valamennyire, ha a nő megcsalja?
2012. júl. 5. 14:13
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor is...
2012. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mit tervezel, kérdező?
2012. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Ha csökken az érdeklődése, akkor is érzékenyen fogja érinteni. De nem ezzel fogja visszahódítani őt a nő...
2012. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!