Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, szinte már abnormális mértékben próbálok megfelelni barátomnak.

Figyelt kérdés

Azoknak, akik nem akarják végigolvasni, már előre leszögezném: nem ő várja el!


Nagyon szeretem a párom, és ő is engem. Rengetegszer dicsér, bókol külsőre-belsőre egyaránt.

Én viszont nem vagyok megelégedve magammal, szóval rosszul érzem magam, ha ő rám néz, ha nincs rajtam sok ruha... Rengetegszer mondja, hogy nagyon szeret, és jól nézek ki, de én egyre inkább rágörcsölök a dologra, és próbálok minél többet megtenni, mert azt szeretném, ha jó csaj lenne a barátnője. Nem akarok ártani magamnak, de annyira görcsölök azon, hogy elég jó vagyok-e, h napok óta nem eszek normálisan.. Mellette órákat szánok naponta mozgásra.. 2 hét alatt 3 kilót leadtam. (55 körül vagyok most, a 171 centimhez) Már ő is kezd aggódni értem, úgyhogy már inkább azt hazudom neki, h persze kajáltam, stb..


Másik dolog, h pettingelünk, és én addig csinálom neki szájjal, amíg el nem megy, imádom csinálni, és jó látni ahogy élvezi.. Ha ő csinálja, van, h leállítom, mert nem mentem el, de nem akarom h ő tovább csinálja mint én, vagy nem is tudom... Nagyon élvezem amíg csinálja, viszont nekem több idő kéne, de nem mondom neki, mert nem akarom, h "aránytalan" legyen.. mert én pár perc alatt "végzek vele", ő meg fél óráig csinálja, attól rossz érzésem lenne... Utána mindig megkérdezi, h jó volt-e, mindig azt mondom, h persze.. Mert tényleg élvezem, jól csinálja, nekem jó így is, bár jó lenne elérni a "csúcsot".


Ez normális? Ha nem, akkor hogy tudnám rávenni magam a változtatásra?


19/L és 20/F


2012. júl. 10. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám. De nagyon vékony lehetsz, biztos szép is. Nem azt mondom hogy hízz, hanem hogy egészségesen egyél, mert így hazavágod a szervezeted. A másik dolog, énsem hagytam hogy sokáig csinálja, aztán mondtam hogy elég, aztmondta majd ha elmész. Félretette a kezemet, mert el akartam venni a fejét, igaz volt 15 perc mire elélveztem, de nem zavarta. Sőt, örült, hogy örömet tudott szerezni nekem. :)
2012. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hidd el,valahogy beszélj magaddal,ez nem vezet jóra..

Én is a barátom miatt sanyargattam magam,hasonlóan..igaz,szerintem azért is,mert voltak bántó szavai + érzékenyebb vagyok.

Írj papírra magadnak biztató idézeteket (ha szereted) vagy mondjuk a tükör előtt kényszerítsd magad,hogy kimondd: Én így vagyok jó,belőlem egy van!

Vagy hasonló.. bocsi a hülye válaszért..

2012. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

Barátommal beszéltem már erről, elmondtam, h sose érzem magam elég jónak, meg még nagy félelmem, h nem tudom eléggé kifejezni az érzelmeimet (elég nehezen megy, voltak zűrös dolgok régebben) Ő persze támogat, biztat.. De akkor meg attól félek, h az lesz a baj, hogy túl "hisztis" vagyok. Látom rajta, h imád, és én is őt, és nem akarom, hogy egy hisztis kis p.csa legyen a barátnője. Az a baj, hogy ezt nem tudom rajta kívül megbeszélni senkivel.

2012. júl. 10. 23:40
 4/17 KMJ ***** válasza:
Szerintem ő is tudja, hogy a nőknél nehéz elérni a csúcsot, ha nem akkor mond meg neki, sőt van olyan akinél el sem lehet érni:S, egyébként wikipédián is vannak érdekes információk. anorexia miatt meg nem kell agódnod, mert +15 kilóval is tökéletesen kinéznél a párodnak, ha mégsem akkor nem normális, és a meghízás sem egyik napról a másikra megy, ráérsz 70kgmnál gondolkozni ilyesmin. Ha mégsem menne, akkor pszihológus, ha akkor sem akkor válj el, mert a tested meg a lelked egészségével játszol.
2012. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én 170 cm vagyok és 50 kiló és túl vékony ne legyél ennyi nekem meg hízni nehéz:S sztem egyik nő sincs megelégedve mindenével :D
2012. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan,hogy nem hiszem el senkinek sem kb,hogy elég jó vagyok..Szar,de mit tudunk tenni,ha ilyenek vagyunk?:) Kihozzuk magunkból a maximumot,és ennyi.

Hátha egyszer tényleg elfogadjuk magunkat.

2012. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Barátomnak szerintetek elmondjak mindent? Nem akarom, hogy feleslegesen aggódjon. Segítene, ha beszélnék vele, vagy inkább hagyjam, ne legyen ezzel is gondja?
2012. júl. 11. 00:08
 8/17 anonim ***** válasza:

Akárcsak magamat látnám.. hiába mondja hogy én vagyok a legszebb nő, és milyen jól nézek ki.. én ezt nem tudom elfogadni, rettegek hogy mi van ha egyszer jön egy sokkal szebb..folyamatosan rágom magam ezen, görcsölök hogy jobb legyek...

nekem mindig azt mondták, hogy majd kinövöm.. szóval ne aggódj, nem vagy egyedül.. ilyenek vagyunk mi nők:) 21/L

2012. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én nem azon aggódok, h jön egy sokkal szebb.. Egyszerűen elég beszólást kaptam az évek során, szóval az önértékelésem a béka segge alatt van általános suli óta.. viszont azt szeretném, h a barátom büszke lehessen rám, h "jó nő" vagyok...


Ez nem csak kinézetre igaz. Barátom okos, értelmes, egész életében kitűnő tanuló volt. Én értelmesnek tartom magam, viszont nagyon lusta vagyok, az iskolában sose teljesítettem jól. Legutóbb egy vizsgámon, amire barátom segített készülni, teljesen bepánikoltam, h mi lesz, ha nem sikerül, hülyének fog nézni, meg cserben hagyom őt is azzal, mert annyira próbálta elmagyarázni a dolgokat, segített amiben csak tudott, rá nézve lesz szégyen, ha elrontom... Bármit csinálok, arra gondolok először, h neki jó-e.


Tudom, hogy nem kéne ezeket csinálnom, de muszáj.

2012. júl. 11. 00:33
 10/17 anonim válasza:
hitesd el magaddal hogy jó nő vagy. Még ha nem is gondolod úgy, csinálj úgy mintha az lennél :) Előbb utób elhiszed, mert máshogy fognak rád nézni is. Ha te nem vagy jóba magaddal, más sem lesz.. s a barátoddal beszélj, mert minden jó kapcsolat alapja az őszinteség :)
2012. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!