Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem, szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, szinte már abnormális mértékben próbálok megfelelni barátomnak.

Figyelt kérdés

Azoknak, akik nem akarják végigolvasni, már előre leszögezném: nem ő várja el!


Nagyon szeretem a párom, és ő is engem. Rengetegszer dicsér, bókol külsőre-belsőre egyaránt.

Én viszont nem vagyok megelégedve magammal, szóval rosszul érzem magam, ha ő rám néz, ha nincs rajtam sok ruha... Rengetegszer mondja, hogy nagyon szeret, és jól nézek ki, de én egyre inkább rágörcsölök a dologra, és próbálok minél többet megtenni, mert azt szeretném, ha jó csaj lenne a barátnője. Nem akarok ártani magamnak, de annyira görcsölök azon, hogy elég jó vagyok-e, h napok óta nem eszek normálisan.. Mellette órákat szánok naponta mozgásra.. 2 hét alatt 3 kilót leadtam. (55 körül vagyok most, a 171 centimhez) Már ő is kezd aggódni értem, úgyhogy már inkább azt hazudom neki, h persze kajáltam, stb..


Másik dolog, h pettingelünk, és én addig csinálom neki szájjal, amíg el nem megy, imádom csinálni, és jó látni ahogy élvezi.. Ha ő csinálja, van, h leállítom, mert nem mentem el, de nem akarom h ő tovább csinálja mint én, vagy nem is tudom... Nagyon élvezem amíg csinálja, viszont nekem több idő kéne, de nem mondom neki, mert nem akarom, h "aránytalan" legyen.. mert én pár perc alatt "végzek vele", ő meg fél óráig csinálja, attól rossz érzésem lenne... Utána mindig megkérdezi, h jó volt-e, mindig azt mondom, h persze.. Mert tényleg élvezem, jól csinálja, nekem jó így is, bár jó lenne elérni a "csúcsot".


Ez normális? Ha nem, akkor hogy tudnám rávenni magam a változtatásra?


19/L és 20/F


2012. júl. 10. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ilyen látszólag nem idevágó dolgot kérdezek, de voltál te már hosszabb ideig szingli?
2012. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11: voltam, 18 évig :D miért? :)
2012. júl. 12. 21:23
 13/17 anonim ***** válasza:

De akkor ezek szerint ő az első komoly kapcsolatod, és még nem töltöttél tapasztalt, szingli nőként hosszabb időt.


Előre leszögezném, hogy ez most nem nagy feminista duma, hanem tapasztalat. Az ember lánya csak azután elégedik meg magával, ha helyére került, hogy ki ő, mit akar az élettől, és ezt egyedül is el tudja dönteni. Ehhez valamennyi időt el kell sajnos tölteni egyedül, mert csak így találsz magadra. Kapcsolatban is ki lehet biztosan fejleszteni, csak mint a mellékelt ábra mutatja, lényegesen nehezebb.


Az anorexia súlyos dolog, indokolt lenne egy pszichológus. Nem azért, emrt kórosan sovány vagy, ott még nem tartasz, de könnyen eljuthatsz odáig, ez az út oda vezet, amin jársz.


Magaddal kellene megbékélned. Nem a párodnak, magadnak megfelelni. A szexet pedig gátlások nélkül élvezni, nem azon gondolkodni, hogy akkor ki kényeztetett többet kit, mert nem ez a lényeg. A pasi 3 mp alatt el tud menni ha akar, de a nőnek több kell, szóval hagyd, hogy kényeztessen.


24/N

2012. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.. Igen, ez az első kapcsolatom. Előtte elégedett voltam magammal, tudtam, mit akarok, minden oké volt, kicsi önbizalomhiány persze volt, de szerintem ez a legtöbb nőnél megvan.. majdnem mindenki úgy látja, hogy jaj itt egy kicsit jó lenne fogyni, ott egy kicsit hízni, ez így nem jó, az úgy nem jó... Most viszont már "van kinek tetszeni", szóval ezért csinálom..

Ma is beszéltem vele erről, azt mondta, addig azt csinálok amit akarok, amíg nem ártok magamnak, szóval ha akarok, mozogjak csak, de tessék rendesen enni, stb, szóval próbál segíteni... Meg ő is mondta, hogy ne az alapján legyen már a petting, hogy ki mennyi időt "dolgozik", hanem mindketten csináljuk amíg jól esik aztán kész...

Belátom, hogy igaza van.. mégse tudom rávenni magam a változásra.. Lehet, hogy tényleg csak idő kell hozzá.. vagy nem tudom..

2012. júl. 12. 22:17
 15/17 anonim ***** válasza:
A szex javítására van ötletem, de kicsit vad. Mondd neki, hogy kötözzön ki, és kényeztessen, amíg csak bír. Az alapján, amit leírtál, benne lesz, mert nagyon szeret, és jót akar neked...
2012. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem rossz ötlet, benne lenne, amúgy is szokta azt csinálni, hogy ha "ő van soron", akkor szépen lefogja a kezeimet :D de konkrétan nem lenne képem megkérni :D
2012. júl. 12. 22:33
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak ajánld fel neki a kikötözést, tetszeni fog neki. Onanntól meg úgysem fogod tudni leállítani,
2012. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!