Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a fiúnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiúnak kell fizetnie? Lányok miért hagyjátok ezt? Nem szégyellitek magatokat?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban elvárták a lányok, hogy én fizessek nekik mindent, randikon is, és utána is szó szerint mindent, jegyeket, belépőket, fogyasztást, útiköltséget, védekezést, volt aki még elégedetlenkedett is.Ők nem cicababák voltak, átlagos lányok, nem értem miért van ilyen szemét világ, mikor elvileg egyenjogúság van, a nők ugyan úgy dolgoznak, de még is fizessen mindent a férfi nekik.

Ráadásul még főzni is nagyrészt nekem kell, meg takarítani is, mert lusták, ha számon kértem őket az volt a válasz: te vagy a férfi.



2012. júl. 11. 22:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha a pasi fizet, nem is szoktam hagyni, csak néha, mert tudom, hogy én meg már a másik véglet vagyok. Qrva büszke vagyok magamra és arra, hogy nekem egy hapsi sem ugathat és vezényelhet. De ez se jó...
2012. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
22%
Te meg egy hatalmas paraszt, ha még mindig nem érted meg, hogy te vagy (állítólag) a férfi. Ha ilyeneket merészelsz kérdezni, akkor inkább ülj otthon magadnak és főzzél egyedül. Vagy ajánlom az előttem jó párral válaszoló által ajánlott könyvet!
2012. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
22:49 te vagy a hatalmas nagy paraszt és prosti is ha szolgáltatást nyújtasz pénzért.Gondolom így van, másképp nem használnád ezt a stílust sem.
2012. júl. 11. 22:50
 14/39 anonim ***** válasza:
93%

Elvárásaik vannak a nőknek Szabályok mögé bújnak hogy te vagy a férfi Ja és ő mi aki anyagi javakat vár???

Én nem hivok meg senkit fizesse magának Ha tényleg szeret akkor nem ezért van velem Aki ezeket elvárja az soha se a szeretetért meg a belsőért van a másikkal Max a pénztárca belsőért

2012. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

22:53 ez így van


Én vagyok a férfi, de ez nem jelenti azt, hogy nekem kéne állni a nő cehhét is mindig, randin állom mert oké, lovagiasság, de miután egy párt alkotunk ki-ki a magáét fizesse, aki nem tudja vagy nem akarja az nem is szeret és nem igazi nő, hanem egy kis hepciáskodó élősködő prosti.

Leginkább arra lennék kíváncsi mennyire gyakoriak a ilyen "nők" ?

2012. júl. 11. 22:55
 16/39 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező, Pasi vagyok... Csak én illemtudó... ;)

Ha felajánlja, hogy fizet akkor sem hagyom hogy a saját részét fizesse az első pár randin. Miért? Mert ezt így illik!

2012. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező, Pasi vagyok... Csak én illemtudó... ;)

Ha felajánlja, hogy fizet akkor sem hagyom hogy a saját részét fizesse az első pár randin. Miért? Mert ezt így illik!"


Kedves válaszoló, ezt én sem hagyom, hol olvastál ilyet?

Én arról írtam amikor már egy párt alkotunk, és utána is mindent nekem kell fizetni, pedig ő is dolgozik.

2012. júl. 11. 22:58
 18/39 anonim ***** válasza:
24%
A kérdező egy nagy tahó, ezen nincs mit vitatkozni. DE! Lehet csórózni, meg spúrozni, de nekem az a bajom, hogy én sokszor kevesebbnek érzem magam, mert nem hívom meg a lányt. A problémám az, hogy én azért nem hívom meg, mert nincs miből meghívni. Szívesen állnám én az összes cehhet, de sajnos nem állok úgy. Próbálnám kompenzálni ilyenekkel, hogy udvarias vagyok, de néha úgy érzem, akkor leszek lovag, ha én fizetek. Csak ez néha nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.
2012. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
84%
Illik nem illik Jó lenne figyelembe venni a magyar fizetéseket Pont
2012. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
76%
Fontos info Akik bármit megvesznek a nőknek azt kommunikálják egy nő felé hogy nem tudják felszedni mert egy lúzerek és csak pénzért ajándékokért cserébe tudják csak magukhoz láncolni másképp nem
2012. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!