Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a fiúnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiúnak kell fizetnie? Lányok miért hagyjátok ezt? Nem szégyellitek magatokat?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban elvárták a lányok, hogy én fizessek nekik mindent, randikon is, és utána is szó szerint mindent, jegyeket, belépőket, fogyasztást, útiköltséget, védekezést, volt aki még elégedetlenkedett is.Ők nem cicababák voltak, átlagos lányok, nem értem miért van ilyen szemét világ, mikor elvileg egyenjogúság van, a nők ugyan úgy dolgoznak, de még is fizessen mindent a férfi nekik.

Ráadásul még főzni is nagyrészt nekem kell, meg takarítani is, mert lusták, ha számon kértem őket az volt a válasz: te vagy a férfi.



2012. júl. 11. 22:33
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

22:59 any*d p*csája a tahó!

Ne ítélkezz, hanem válaszolj, vagy ne írj semmit.Attól, hogy más a véleményünk nem kell tahózni!

2012. júl. 11. 23:02
 22/39 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ha a férfi hív meg akkor ő fizet, nem meg megkérdezem, hogy felesben fizessünk. Néha én fizettem étkezési utalványokkal. :)


21/N

Egy szilikonos "cicababa"

2012. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
35%
A kérdésre is válaszoltam, de a stílusod akkor sem tetszik. Milyen dolog ilyet írni: "A.nyád p.icsája"? Nagyon jó vitának adhatna helyet a kérdés, de nem ilyen stílusban. Ebből így nem értelmes beszélgetés lesz, hanem k.urva anyád. Mindenki vegyen vissza kicsit, és beszélgessünk erről, mert szerintem ez érdekes kérdés.
2012. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
23:05 annak írtam ilyet aki tahózott, akik normálisak voltak nekik normálisan is válaszolok, de attól még, hogy nem egyezik a véleményünk nem kell tahózni meg szitkozódniuk a válaszolóknak, nem gondolhat ugyan úgy mindent mindenki!
2012. júl. 11. 23:08
 25/39 anonim ***** válasza:
Ja, nem írtam, 22.59, és 23.05 ugyanaz, vagyis én. A válaszom többi részét továbbra is tartom. Nehogy már azon múljon, hogy valaki lovagias e, hogy fizeti e a cehhet.
2012. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

"Ha a férfi hív meg akkor ő fizet, nem meg megkérdezem, hogy felesben fizessünk. Néha én fizettem étkezési utalványokkal. "


Ebben nem látom a logikát, ha a férfi hív meg, nyilván ő hív meg, hisz egy nő sosem hív meg férfit, tehát más variáció nincs.

2012. júl. 11. 23:09
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Na de egy pizza rendelést nyugodtan fizethet a lány is.

25L

2012. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Srácok! Úgy veszem észre nem értitek a helyzetet. A kérdező a már állandósult állapotról beszél.

Szerintem: ez a fene nagy "egyenjogúság" az "oka". Lehet itt hajtogatni a magunkét, de amíg például a kérdező női elvárják hogy fizessenek helyettük mindent, ez már nem az. De szerintem a hagyományos férfi-női modellbe sem fér bele, ha közben a nő meg mereszti a seggét egész nap.

Üdv

2012. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező! A válaszaidból ítélve egy nagy bunkó lehetsz. Ha így válaszolsz, hogy várnál el magad mellé egy olyan lányt, akivel anyagilag normálisat alkottok? A helyükben, ha ezt az oldaladat mutatnád, jól lehúználak. Pedig tudom, hogy mi a munka és a mai világban a pénz mit jelent. El vagy varázsolva egy kicsikét, olvasgass az illemekről a neten vagy pedig keress olyan lányt, aki már a randin is szeretne fizetni. Az már egy jó kiinduló pont, ha fizetni szeretne. Az már a te bajod, hogy hagyod-e vagy sem. Sok sikert!
2012. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értem, miért b.sztatjátok a srácot. Te megállj a sarkadra. Az exemet tudom csak idézni, akinek a elején megmondtam,hogy egy pasitól sem várnék olyat, hogy bármit fizetgessen nekem, vagy eltartson, ő pedig közölte, hogy azt hiába is várnám tőle. ebben maradtunk :)

Sok minden miatt veszekedtem már a párkapcsolataimban, de a pénz nem volt közöttük, kivéve egy elmebeteg pasit,aki azt hitte, hogy mindenki a pénzére utazik, holott nem is volt neki. Na de ő beteg volt, sok rossz tapasztalat is érte korábban.

2012. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!