Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig a fiúnak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a fiúnak kell fizetnie? Lányok miért hagyjátok ezt? Nem szégyellitek magatokat?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban elvárták a lányok, hogy én fizessek nekik mindent, randikon is, és utána is szó szerint mindent, jegyeket, belépőket, fogyasztást, útiköltséget, védekezést, volt aki még elégedetlenkedett is.Ők nem cicababák voltak, átlagos lányok, nem értem miért van ilyen szemét világ, mikor elvileg egyenjogúság van, a nők ugyan úgy dolgoznak, de még is fizessen mindent a férfi nekik.

Ráadásul még főzni is nagyrészt nekem kell, meg takarítani is, mert lusták, ha számon kértem őket az volt a válasz: te vagy a férfi.



2012. júl. 11. 22:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Te megállj= te meg állj.
2012. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Nem jó lányokkal kezdtél. Mi barátommal szépen elintézzük, egyszer ő hív meg engem valamire, utána én őt. Vagy felezzük a számlát.

Nem bírnék máson élősködni :D Már első randin is felajánlottam, hogy felezzünk, persze barátom visszautasította. Utána mindig felajánlottam, mindig visszautasította, egy ideig hagytam, mert tudtam, hogy neki így illik, de aztán elé álltam, és megmondtam neki, hogy rosszul érzem magam, ha mindig csak ő költ, azóta működik az oda-vissza meghívás, felezés, stb.

2012. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én sosem engedtem, hogy helyettem egyszer is fizessenek, a saját részemet mindig én állom, különben úgy érezném, hogy tartozok. 21L
2012. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

23:50, 23:54 remélem egyszer nekem is lesz ilyen barátnőm:)

Nektek meg tisztelet!

2012. júl. 12. 00:00
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Rossz lányokkal kezdtél, ennyi.

És nem nem szégyellik magukat a lányok.

A normálisak azért, mert nincs rá okuk, a többi meg valószínűleg ha szégyellné magát, nem művelné ezt.

2012. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Egy férfi ne legyen spúr a lány ne legyen bunkó. Illik megkérdezni hogy fizethet-e ő is bele valamit de a fiúnak szépen azt kell mondania nem szépen tedd el a tárcád én állom. Ezt persze csak az első két randin lovagiasság stb. Én sose várom el egy fiútól hogy fizessen helyettem. Abban egyeztünk meg, ha valami apróság van (egy üdítő vagy fagyi stb.) akkor meghív de ha megyünk valahova akkor a saját belépőm, kajám, jegyem én állom. Szerintem így okés a dolog :)
2012. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Végre egy érdekes kérdés.

Első randikon nyilván a férfiak fizetnek, mert egy nőt ezer fickó kerget, így milliomosnak kéne lenniük mire a megfelelő fickót megtalálnák. (ha ők is fizetnének)

Aztán sok nő akkor sem fizet, amikor kapcsolatban van. Miért? Mert az egyenlőség az csak egy irányba működik. Szerintük. Akkor felvetődik más probléma is. Ha találsz is olyan lányt, aki fizetne mi van akkor, ha teljesen más a két ember fizetése!? Ha te 300at keresel ő meg 100at, akkor elvárható, hogy felesben fizessetek?? Na hogy is van ez?

És ha házasságban is így volt a kereset, akkor mi alapján viheti el a nő a vagyon 50%át?


Felborult a normális női férfi szerep, de ezzel együtt keletkezett másik 1000 megoldatlan kérdés. Ezért is tartom úgy, hogy csak idő kérdése mire minden vissza áll hagyományosba.

2012. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Mint már írták, nem jó lányokat fogtál ki. Én ilyenekkel még nem találkoztam. Akiket ismerek mind kifizették a részüket, nem vártak el semmit.
2012. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Felborult a normális női férfi szerep, de ezzel együtt keletkezett másik 1000 megoldatlan kérdés. Ezért is tartom úgy, hogy csak idő kérdése mire minden vissza áll hagyományosba."


Mit gondolsz, a te ötleted nem szülne elégedetlenkedést? Nem lázadna senki a saját diszkriminálása, önmegvalósítása ellehetetlenítése ellen? Belemenne minden nőnemű egytől egyig a cseléd-és tárgyszerepbe, abba, hogy egész életét kötelessége legyen ugyanazon ember mellett lecsengetni, legyen az illető bármekkora embertelen zsarnok is?

Végül is ja, igazad van, nyilván azért borították fel az előző rendszert, mert annyira kicseszettül megfelelt az igényeiknek.

2012. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!