Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölővé váltam. Van ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölővé váltam. Van ebből kiút vagy már ilyen maradok örökre?

Figyelt kérdés
Néhány hónapj még hittem, hogy vannak rendes lányok, lelkesen keresgéltem, próbálkoztam, de kb. március óta volt egy durva sérelmem, ami hab volt a tortán, mert már előtte is elég sok sérelmet szenvedteme el lányoktól, de ez olyan volt, amitől kezdve már nem tudtam többé az utcán vagy akárhol velem összefutó aranyos, bájos arcű lányban a rendes, kedves barátnőjelölte látni. Helyette csak egy egy aljas hazug, hűtlen, érzéketlen, durva, könnyűvérű, pénzéhes lányt láttam, aki csak a legjobb hapsikra hajt és esélyt sem ad egy átlagos srácnak sem, pláne nekem nem. Így márciusi incidens óta folyamattosan egyre inkább befordultam és a lányoktól már élőben nem mertem kezdeményezni sem, meg feleslegesnek, értelmetlennek tartottam, úgyis elutasít, mert a tökéletes hapsira várnak. Nekik a külső számít csak meg a vagyoni helyzet.

2012. júl. 20. 02:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
viperM-nek szólt a kérdés. :)
2012. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ismerkedéskor legegyszerűbb ha szolidan öltözöl, olcsóbb ruhákban is lehet csinos a lány/nő(és a legtöbb férfi azért tudja az árkategóriákat).

Bankszámla gondolom egyértelmű, hogy titok marad (vagy nyitsz egy másikat amit eltitkolhatsz és spórolhatsz rajta)

Mást nem nagyon tudok mondani így ismeretlenként.

2012. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Köszi a választ. Nos, sosem cicomázom magam, azt hiszem, elég "szolid" vagyok. Bár talán túl márkásak, drágák a ruháim?


A bankszámla természetesen titok, az autót látják, esetleg az a néhány ékszer, amit hordok lehet árulkodó. Plusz ugye a munkám. :)


De azért köszi!

2012. júl. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Lenne kiút ha kilátnál a fejedből, megfogadnád amit mondanak, nem rinyálnál állandóan és elgondolkodnál azon, hogy más világ is létezik az elképzeléseiden túl.

Mikor vállalsz már végre felelősséget magadért?

2012. júl. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáld már annyira magad azt hiszed egyedül vagy és csak a nők a rosszak?


Én egy ronda, csóró nő vagyok és a párjaim is hétköznapi, csóró pasik voltak de állatira nem érdekelt mert nem ez volt a lényeg. Nekem legalábbis.


Most kezdjek rinyálni, hogy a pasik a fiatal, csinos csajokra hajtanak, csak a külsőségek érdeklik őket meg az, hogy minél több nő lefektessenek? Hogy nem találni egy normális, hűséges pasit mert mindegyik egy link alak?

Meg a férfiak ilyenek meg olyanok? Adjam fel és vonuljak kolostorba? Na nehogy már!


Ne röhögtess. Mindkét nemnek megvan a maga alja és miután kiismerted őket hát tudod kiket kell elkerülni.

Én nem kellenék egy pénzes palinak mert kap fiatalabb, mutatósabb cicababát igaz a vizet is odaégeti de az már mindegy. Sok pénzest ismertem egyik nagyobb sznob volt, mint a másik egyik sem kellett volna. Minél több pénze van valakinek annál kevesebb emberség lakik benne és nagyon kevés a kivétel. Talán azok a kevesek kivételek, akik hosszú keserves munkával kaparták össze azt, amijük van de ők vannak kevesebben.


Úgyhogy mássz ki a sarokból hagyd abba a nyavalyás kis sebeid nyalogatását és vedd kezedbe az életed. Ha már ezen is fennakadsz akkor az élet igazi nagy problémáival hogyan fogsz szembenézni? A nők szeretik ugyan ha a férfiaknak vannak érzelmeik de nem bírják a rinya gépeket.

Nekem személy szerint egy kedves, határozott de átlagos pasas jobban tetszik, mint egy jólfésült puha p***.

Ahogy a mondás tartja az élet nem habos torta az emberek néha pofára esnek nem csak te mások is.

Ha látni akarod a szivárvány akkor meg kell szoknod az esőt!

Na erről ennyit.

2012. júl. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező,a nők rosszak,és csak a pénztárcára mennek,és a külsőre!
2012. júl. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
17-es,te kezet foghatsz a kérdezõvel.Ekkora optimista hozzáállással....esküszöm nem vagytok egészek.Majd mikor rájösztök,hogy hülyén álltok pár felfogáshoz,...nehogy késõ legyen.Ugyanis annyira gorombán fogtok emiatt viselkedni a csajokkal,hogy csoda lessz ha valaki még bizalmat szavaz irányotokba.
2012. júl. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Benned van a hiba, mert csak az ilyen lányokat veszed észre. Adj lejjebb az igényekből.
2012. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így van kérdező. Először én is ebben a hitben éltem nagyon sokáig de aztán rájöttem, hogy baromság.Hidd el. Én elég jól nézek ki és van is pénzem, mégsem volt még soha barátnőm mert állandóan elhappolták előlem azt aki tetszett. Levegőnek néznek a lányok,viszont tudom, hogy bennem van a hiba ugyanis egyszerűen én nem értek a nők nyelvén úgy mint mások, akik nálam sokkal rosszabb adottságokkal 100x sikeresebbek ebben.
2012. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#20


Ne kamuzzál már légyszíves,tudom hogy ezzel csak vígasztalni akarod a kérdezőt de inkább állítsuk szembe a valósággal

2012. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!