Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyűlölővé váltam. Van ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölővé váltam. Van ebből kiút vagy már ilyen maradok örökre?

Figyelt kérdés
Néhány hónapj még hittem, hogy vannak rendes lányok, lelkesen keresgéltem, próbálkoztam, de kb. március óta volt egy durva sérelmem, ami hab volt a tortán, mert már előtte is elég sok sérelmet szenvedteme el lányoktól, de ez olyan volt, amitől kezdve már nem tudtam többé az utcán vagy akárhol velem összefutó aranyos, bájos arcű lányban a rendes, kedves barátnőjelölte látni. Helyette csak egy egy aljas hazug, hűtlen, érzéketlen, durva, könnyűvérű, pénzéhes lányt láttam, aki csak a legjobb hapsikra hajt és esélyt sem ad egy átlagos srácnak sem, pláne nekem nem. Így márciusi incidens óta folyamattosan egyre inkább befordultam és a lányoktól már élőben nem mertem kezdeményezni sem, meg feleslegesnek, értelmetlennek tartottam, úgyis elutasít, mert a tökéletes hapsira várnak. Nekik a külső számít csak meg a vagyoni helyzet.

2012. júl. 20. 02:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

20: A pénz nem minden (csak egyes lányoknál, fiúknál, lásd: a gazdag nők is tudnak "fizetős" fiúkat "venni").

De attól, hogy lesz pénzed, közel sem kaphatod meg a csajok nagy részét.


Fontosabb a jó külső, személyiség. Kinek milyen személyiség jön be, milyen passzol hozzá.


De még a külső is! Hiába látod te azt (tegyük fel), hogy a másik fiú rosszabb adottságokkal rendelkezik, mert mondjuk szegénykém egy kis gizda: lehet, hogy a csajnak ő az álompasi. Nem tud semmi "különöset", csak nagyon jó a külseje aszerint a lány szerint, aki őt választotta.

2012. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázom süketkéim..hiába van valaki tele pénzzel ha nem ért a nőkhöz, akkor baszhatja,kivéve ha szerencséje van és felszedi egy jó csaj valaki de ennek zéró az esélye.
2012. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon nagy tévedésben vagytok.Látszik hogy sok közötök van az úgy nevezett nagybetűs "élethez".Akinek van pénze arra úgy tapadnak a csajok hogy le sem tudja vakarni őket magáról,nem kell ahhoz jó kinézet vagy jó duma,a pénz már magában elegendő.Az már más kérdés hogy a csaj marhára nagy lúzernek tartja és nem boldog mellette de van pénze!Ez van,a pénztől függ a világ szóval ilyen ökörséget ne mondjatok már


Persze vannak kivételek de garantálom hogy akik itt hőbörögnek hogy ők nem olyanok azok a legpénzéhesebb ri*ancok.Csak persze tagadják.Itt az interneten mindenki tagadja az igazságot mondván hogy ő nem olyan mint a többi ember,őt nem érdekli a pénz stb hagyjuk már ezt a sületlenséget,annyi álszent van itt hogy az már borzalom

2012. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 24/24


- Bizonyos csajok.

- Én nem hőbörgök, de nálam tényleg nem így van. Viszont: nekem van pénzem. Sok. Saját. :D És azt tapasztalom, hogy a pasik is ugyanúgy tapadnak,tényleg a pénztől függ a világ, de fiúkban is van rendesen anyagias. Rendesen? :D Talán még több is! :D Az más kérdés, hogy én kiszűröm azt a réteget, mert nő lévén megengedhetem magamnak, hogy olyannal kezdjek, aki "ingyen" is eljön. Ennek ellenére komoly kapcsolatnál nagyon oda kell figyelnem, nehogy a pénzem legyen vonzó neki!


Manapság sajnos kénytelen vagyok titokban tartani, részben, jobb ha nem tudják a fiúk, mennyi lóvém van.

2012. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szóval, 24-es, annyiban értek egyet, hogy: ha pénzed van, tutira fel tudsz szedni valakit.

Bármelyik nembe tartozol.


Mert ha más nem, vonzó lesz a pénzed, vagyonod számára. Vagy a munkád, státuszod. Általam is próbáltak már felemelkedni fiúk, "beházasodni" a jó helyre.


Viszont: ha emellett jó a külsőd, nem szükséges a pénz! Vagy: megteheted ugyanezt pénz nélkül is.


Persze, ez egy nő számára könnyebb, mert a hímnem könnyebben kapható, mint a nőnem. De erről én már nem tehetek. :)

2012. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

te ezt biztos hirtelen felindulásból írtad...:D

...velem összefutó aranyos, bájos arcű lányban...

tehát te is a szép lányokat környékezed meg...ennyit arról hogy a nőknek(!) csak a külső számít...

szerintem mindkét nemből van ilyen,az én környezetemben pl inkább a srácok ilyenek,de van egy-két ilyen csaj is....

2012. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!