Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is rajtam kívül, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is rajtam kívül, aki egyedül tölti az egész nyarat? Mit csináltok, és hogy lehet ezt kibírni? 18L

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
Hát sokat köptetem a kobrát így jobban megy az idő.
2012. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

takaritas, kutyasetaltatas, futas, bicajozas, baratokkal talizas, olvasas, filmezes, zenehallgatas, rajzolgatas:)

16/L

2012. júl. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Legtöbbször melózok, haverok meg maximum a szünet alatt egyszer férnek bele, amúgy is elég felületes velük a kapcsolat, szóval... Motorozok, nagyszülők, olvasok, tanulom azt, amire orientálódva vagyok és később profitálni fogok belőle, olvasok könyveket, zenét hallgatok, sorozatot nézek. Van, amikor zenét hallgatva kimegyek az erdőbe és csak gondolkozom, bámulok a semmibe, habár ezek a minimumon vannak, mert mint mondtam a meló kitölti a nyári szünet 4/5-öd részét. Van, amikor zenét hallgatva kimegyek az erdőbe és csak gondolkozom, bámulok a semmibe. Írj privátban ha szeretnél dumálni. 20/f
2012. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha Budapesti vagy gyere velem este el nézünk erre arra :D


20F

2012. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irj és beszélgethetünk :D

vagy elis mehetünk valamerre ha Debreceni vagy.

2012. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én is csak munkával töltöm a nyarat...(ma esti sörözést is visszamondták :( ) 26/f
2012. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy?
2012. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

game, anime, alkohol :D


f18

2012. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

filmeket, sorozatokat nézek vagy barátnőimmel vagyok :)

18/L

2012. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!