Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy csúnya vagyok és nem kellek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves leszek. Az egész fejem és testem úgy ahogy van ronda, undorító, ocsmány. Profilból nagy az orrom, széles a csípőm, nincsenek melleim, az egész hátam pattanásos hiába járok bőrgyógyászhoz. Soha nem volt semmilyen kapcsolatom fiúkkal még csak nem is csókolóztam. Irigykedve nézem a 14-17 éves csajokat a falunkban akik már több fiún is túl vannak, bár tudom, hogy az nem nagy dicsőség, de annyira vágyom én is szexre meg ölelésekre. Szoktam a neten ismerkedni fiúkkal, mondják, hogy jó fej vagyok meg minden, de ha küldök nekik képet utána már nem is állnak szóba velem.

Egyszerűen nem tudom elfogadni magamat, legszívesebben zacskót húznék a fejemre és elbújnék, hogy ne lásson senki. Mit tehetnék? Hagyjuk azt, hogy nincs ronda lány...



2012. júl. 29. 18:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Kérdező berosált... Képfeltöltes.hu? aztán letörlöd.
2012. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, más a mellét és a nemiszervét mutogatja ezen az oldalon, az arcod semmi sem lesz azokhoz képest. :)
2012. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező, de ihlettél egy blogbejegyzést.

A link: [link]

2012. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

Szia . énis ugy érzem magam mint te ..:D

De figyelj .. probálj sokat barátkozni és ha talán így szerzel magadnak egy barátot.:) Amúgy én bíztos nem ismerlek szóval küldj nekem egy képet és megpróbálok tanácsokat adni :):)

16 /L .:)

2012. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz képet, Tolnán lakom, ha nem itt laksz, akkor nem foglak felismerni
2012. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 dzsola ***** válasza:
ne izguly akkár milyen ronda is lehec én akkor is szeretkeznék veled, ha érdekel az ajánlatom akkor irj
2012. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 HalkHogen ***** válasza:
54%
Nem tudom, mitől fél? Bezzeg a bánatát el tudta sírni. Egy csomóan felajánlottuk a segítségünket, de azóta tojik ránk. Pazar kis ember lehet... Az agyával van baj, nem a testével, biztos vagyok benne.
2012. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!