Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy csúnya vagyok és nem kellek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves leszek. Az egész fejem és testem úgy ahogy van ronda, undorító, ocsmány. Profilból nagy az orrom, széles a csípőm, nincsenek melleim, az egész hátam pattanásos hiába járok bőrgyógyászhoz. Soha nem volt semmilyen kapcsolatom fiúkkal még csak nem is csókolóztam. Irigykedve nézem a 14-17 éves csajokat a falunkban akik már több fiún is túl vannak, bár tudom, hogy az nem nagy dicsőség, de annyira vágyom én is szexre meg ölelésekre. Szoktam a neten ismerkedni fiúkkal, mondják, hogy jó fej vagyok meg minden, de ha küldök nekik képet utána már nem is állnak szóba velem.

Egyszerűen nem tudom elfogadni magamat, legszívesebben zacskót húznék a fejemre és elbújnék, hogy ne lásson senki. Mit tehetnék? Hagyjuk azt, hogy nincs ronda lány...



2012. júl. 29. 18:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne úgy elfogadni magamat, hogy úton-útfélen olyan beszólogatásokat kapok, hogy "már rég elhánytam volna magam, ha így néznék ki"...
2012. júl. 29. 18:53
 12/27 anonim ***** válasza:
66%

rakj fel magadról pár darab,

képet ide lássuk,

kíváncsi lettem, hogy néz ki,

kinek sosem volt még társuk.

2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem rakok fel képet, mert járnak ide ismerőseim is.
2012. júl. 29. 18:56
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor küldj privátban.
2012. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
küldj képet privátba, nincsenek falusi 20 éves ismerősim, szóval tuti nem ismerlek:D
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék arra a kinézetre. Kb. 2 hete volt itt valaki aki ugyanilyen "problémával" küzdött, kiderült, hogy a gond valójában nem is volt az...Akár privátban is.
2012. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos hogy nem ismerlek! Egy képet kérek én is(Fiú/17 Bp..)
2012. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én is kíváncsi lennék. Én voltam aki már hozzá szólt kétszer. (20/L) Küldj egy képet priviben, szívesen segítek, ha tudok. Egyébként Szombathelyen lakok, ha messze van tőled, semmi félnivalód a képpel. Netre nem fogom felpakolgatni vagy ilyesmi, de hátah tudok segíteni.
2012. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem is lehetsz te olyan ronda:) küldj képet privátba, és beszélgethetnénk is:)
2012. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 HalkHogen ***** válasza:
100%

Küldj magadról egy képet, légy szíves. Ne legyél, nyuszi. Ha ennyit se teszel meg, akkor szerintem tényleg sose lesz senkid.

Nem hiszem el, hogy ronda vagy. Cáfolj meg, ha tudsz!

2012. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!