Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy "koptassam" le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "koptassam" le azokat a srácokat, akiktől nem akarok semmit?

Figyelt kérdés

Úgy értem, milyen szöveggel...mit mondjak nekik? Vannak köztük jó fejek is akik hajtanak, de a legtöbbjük egyáltalán nem az esetem... de viszont nem akarom őket megbántani. Eddig mindig azt mondtam hogy "bocsi, van barátom" és akkor tuti nem nyomultak tovább, de ez meg nem jó, mert nem akarok ezzel kapcsolatban hazudni... viszont mikor csak simán annyit mondtam hogy "bocsi, nem. stb stb.." akkor azt mondták hogy oké, de tovább nyomultak. Van valami ötlet?


L/18


2012. aug. 3. 01:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
F.
2012. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Inkább azzal kne kezdenetek, hogy megköszönitek, hogy van, aki esélyt ad nektek.


Elég beképzeltek a mai lányok, én már jó ideje nem is kezdeményezek lányoknál, mert nem tisztelik a fiúkat, egyből sértegetni kezdenek, hogy ronda vagyok.

2012. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ne általánosíts. Nem minden lány ilyen. Az meg hogy ki nem tisztel kit, abba inkább ne menjünk bele...
2012. aug. 3. 02:31
 14/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én rondákról beszélek? Attól hogy még valaki nem az esetem, feltétlenül ronda? Nem mellesleg "partyarcos" figurákról van szó. Épp ez az hogy rengeteg lány mondja hogy "fúúú, de jól néz ki" de engem az ilyenektől a hideg ki ráz. Ha nem érted hogy én miről beszélek, akkor kérlek ne "oktass" ki.
2012. aug. 3. 13:08
 15/15 A kérdező kommentje:
A #14es kommentemet egy másik válaszolónak írtam, akinek törölve lett innen a válasza.
2012. aug. 3. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!