Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott nekem a legjobb barátnőm, szerintetek helyes a döntésem?

Figyelt kérdés
Mint írtam,pár nappal ezelött a barátnőm,közölte velem hogy lezbikus és hogy szeret engem,arról is tudok hogy kiirt ide gy kérdést (tudom hogy csúnya dolog de,meglestem a profilját),én persze nagyon meglepődtem,sőt inkább megijedtem pár napig látni se akartam ,de átgondoltam az egészet,és úgy döntöttem hogy adok ennek a "fura kapcsolatnak" egy esélyt,és őszintén szólva..miután leültünk ezt a dolgot jobban megbeszélni..rájöttem hogy...vagyis..hogy...magyarul belegyeztem,szóval most már hivatalosan is járunk...szerintetek ez mennyire nem normális??

2012. aug. 5. 01:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az első leszbikus válaszoló leszek...

Szerintem próbáld meg, és ne görcsölj, csak csináld ami jólesik, addig, amíg jólesik.

De azt ugye tudod, hogy ezzel a barátságnak vége? Vagyis, ha ügyesek vagytok, és nem bántjátok meg egymást, akkor ha szakítotok még lehet barátság, de ehhez tényleg oda kell figyelni.


Én szurkolok Nektek!

2012. aug. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én írok, mint második.

Ne görcsölj, mivel adtál neki esélyt valószínűleg szereted vagy látsz rá lehetőséget. Probáljátok meg, randizgasatok és így tovább. Az idő múlásával ugyis tudni fogod mi a helyzet, ha problémáktók van akkor beszéljenek meg. Sok minden lehet belőle, de ne azzal foglalkoz, hogy mit gondolnak az emberek, a szexualitás mindenkiben benne van és attól, hogy ez különbözik valakitől, meg nem elítélendő.

Sok sikert!

2012. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
csak nem krisztike95?
2012. aug. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg azt érzed, hogy te szeretnéd ezt megpróbálni, és jól érzed magad vele, akkor semmi baj nincs, legyetek boldogok.

Csak ne mássz bele olyasmibe, amiben nem vagy biztos, mert mindketten rosszul járhattok.

2012. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben átérzem a helyzeted, mivel hasonló cipőben járunk.de el kell mondanom ami engem illet, én megbántam hogy belementem, mivel a barátságunk esett áldozatul a mi meggondolatlanságunknak.az hogy egy lánnyal van szerelmi kapcsolatod, azzal nincs baj, szerintem a kapcsolatokat nem kellene beskatulyázni: bi, leszbi, hetero.. hát nem tök mindegy? valamiért vonz az a másik ember és ez a lényeg.remélem a ti kapcsolatotok nem úgy fog végződni mint az enyém:)
2012. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 csődör987 válasza:
15%
Ha bevallota hogy leszbi akkor fogj egy vibrátort és mennj be egy sex-shopba és kérdezd meg hogy van e ceruzaelem, mert ha van akkor agyon tudod vele baszni és a vér majd rá spriccol a leszbi képedre mint a saw 7 első jelenetében amikor a csaj vastag bele kibuggyant (cuki volt)
2012. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!