Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szerint nem kéne ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint nem kéne ennyit innom, mert a részeges fiúk nem kellenek senkinek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Haverokkal rendszeresen eljárunk bulizni, minden héten van valami. Szoktunk alkoholt is inni, de nem azért hogy menők legyünk vagy ilyesmi, hanem mert jól esik. Tavaly kezdtem el inni, előtte megszállott anti-alkoholista voltam és nem ittam, még sört sem bulikban. A faluban amúgy is mindenki ilyen alkesz, és mindenki szeret berúgni. Persze én még így is próbálom mérsékelni a dolgokat és nem totálra vágni magam, de néha többet fogyasztok a kelleténél, ami másnak talán még nem is lenne annyira sok, mivel hamar beüt a pia. Ezen a nyáron még nem volt olyan hét, hogy ne ittam volna valamelyik héten alkoholt. Olyan is volt hogy zsinórba három nap ittam valamit, persze nem sokat, csak egy kis jägert esetleg, másik nap egy pohár bort, szóval csak hétvégén szoktam annyit inni hogy berúgok. Anya mondja hogy nem kéne, meg azt mondogatta hogy így egy lánynak sem fogok kelleni. Igaz ez? :O 16/F

2012. aug. 5. 16:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy. Bulizol. Szerintem belefér. Csak túlzásba ne ess. :)
2012. aug. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10-es akkor te vagy itt a helyi faszagyerek mi?
2012. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Attól még ,hogy valaki nem issza p***a részegre magát, igenis káros az alkohol. Utána lehet nézni.

Az lehet, hogy a májad bírni fogja a tempót úgy 40 éves korodig, de hogy az agyadat szó szerint eliszod 20éves korodra az egyszer biztos. A másik, hogy alkoholista leszel.

Amúgy az nem igaz, hogy nem fogsz egy lánynak sem kellni. Egy ugyanolyan alkesz csajt kapsz majd magad mellé, mint amilyen te vagy. Az elején jó lesz, aztán azért fogtok inni, hogy ne azon gondolkozzatok, hogy a bulizáson kívül nem is ismeritek egymást igazán és nincs semmi az életetekben.

Tudom, mert kb ez ment nálam is egy fél évig, aztán amikor én vittem haza a srácot hulla részegen rájöttem, hogy ez így nagyon nem jó.

2012. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

"az agyadat szó szerint eliszod 20éves korodra az egyszer biztos"


16 éves koromba én is ugyan ilyen voltam. akk kezdtem el bulizni, akk rúgtam be először. rengeteg bulin ott voltam azon a nyáron és általában mindig berúgtunk.

most 19 vagyok, és egyetemre járok.

2012. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

szerintem ezért nemfognak meg utállni a csajok:D

bármondjuk.. volt 1-2 olyan élményem h mi is piáltunk lányok fiúk egybe, persze én azért annyira nem max sör meg kicsi pálinka, és a fiúk meg ugy berugtak hogy a végére már sértődés lett a vége mert 2 haverom is teljessen rámnyomult ami nem igazán tetszett.. meg olyanokat kérdeztek h "szűz vagyok-e mert meg akarnak ****" -.- na az ilyeneket énis utállom:/

16/L

2012. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
ne anyádékat kérd, hanem legyen akaraterőd és hagyd abba. Én is abbahagytam, már több mint egy éve nem iszok. Amúgy meg miért ne kellenél? Manapság az a menő, aki már 3 feles után azt hiszi, hogy ő a jani, és nem is bír többet inni. Nyugodtan igyál. Pont ezért nem járok már szórakozóhelyekre.
2012. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

egyébként szerintem ettőlmég senki nem lessz részeg:D

bár kicsit lehet visszafoghatnád magad vagy max 2hetente eljárni de te tudod.. csak ne szokj rá jobban:) 15.voltam

2012. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy 19 évesen egyetemre jársz, semmit nem jelent :)
2012. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
dehogynem. azt bizonyítja h jövőre 20 leszek, és mégsem ittam el az agyam. h ha annyira elittam volna akk még az egyetemre se kerültem volna be.
2012. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én régen nem ilyen életre vágytam gyerek ként. Én mindig is egy aranyos kisfiú voltam aki semmi rosszat nem csinált. De mostanában már nagyon kezdek elfajulni a dolgok. :( Egyre rosszabb dolgokat csinálok, már 2 felespoharat elloptam a két különböző helyről, egyszer kidöntöttem részegen egy közlekedési táblát, és mostanában állandóan balhézni van kedvem. Régen sokkal jobb volt minden. Meg akarok változni. :( És meg fogok.
2012. aug. 5. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!