Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya szerint nem kéne ennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya szerint nem kéne ennyit innom, mert a részeges fiúk nem kellenek senkinek. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Haverokkal rendszeresen eljárunk bulizni, minden héten van valami. Szoktunk alkoholt is inni, de nem azért hogy menők legyünk vagy ilyesmi, hanem mert jól esik. Tavaly kezdtem el inni, előtte megszállott anti-alkoholista voltam és nem ittam, még sört sem bulikban. A faluban amúgy is mindenki ilyen alkesz, és mindenki szeret berúgni. Persze én még így is próbálom mérsékelni a dolgokat és nem totálra vágni magam, de néha többet fogyasztok a kelleténél, ami másnak talán még nem is lenne annyira sok, mivel hamar beüt a pia. Ezen a nyáron még nem volt olyan hét, hogy ne ittam volna valamelyik héten alkoholt. Olyan is volt hogy zsinórba három nap ittam valamit, persze nem sokat, csak egy kis jägert esetleg, másik nap egy pohár bort, szóval csak hétvégén szoktam annyit inni hogy berúgok. Anya mondja hogy nem kéne, meg azt mondogatta hogy így egy lánynak sem fogok kelleni. Igaz ez? :O 16/F

2012. aug. 5. 16:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd! A múltadat meg zárd le, mert ha így folytatod, előbb-utóbb ilyen mentalitással egy golyónak fogsz köszönni.
2012. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Dehogynem,pár csaj pont a balhés srácokat szereti.

Naná hogy ki fogod nőni ez a természet rendje előbb útóbb felnősz, kamszkorába meg mindenki csinált olyat amire felnőttként nem büszke. Tele vagy tesztoszteronnal ez a normális én mindig verekedni akartam :)

2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

szerintem csak túloz anyukád a részegessel kapcsolatban. ez még nem részeges.

nekem nem jön be ha egy pasi csak azért iszik h részeg legyen v ilyesmi. az se ha egy piát az alkohol miatt iszik.

az nem gond ha az ital ízéért iszod meg pl koktélok, likőrök.

15/L

2012. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem így nem kellenél. Ha a barátom így elkezdene inni, én biztosan dobnám.

15/L

2012. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!